“Csak úgy találka”
Központi Kávéház értékelése

Központi Kávéház
4. helyezett 21 Éttermek közül Érden
Értékelés időpontja: 2018. október 2. mobiltelefonon

Nagyon finom kávét ittunk. Rövid és hosszú találkozóra is jó hely. Érdemes kipróbálni. Az árfekvés is teljesen elfogadható.

A látogatás dátuma: 2018. június
Köszönet neki: Tímea H

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 8.

Tetszik, hogy kissé különleges a konyhája, olyan értelemben, hogy nem kell találgatni, hogy "na, ez mi a csoda lehet", mégis újdonságokat szoktunk kapni, amelyek a mi ízvilágunkba pompásan beleillenek. Egyik kedvenc helyem lett!

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
Köszönet neki: Travel734803
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 3. mobiltelefonon

Már jártunk itt néhányszor amióta új vezetés van és jó tapasztalatunk volt. De most az utolsó alkalommal a kiszolgálás sem volt túlságosan figyelmes,az étel a közepes szintet sem ütötte meg,ráadásul rettenetes zene szólt a teraszon,gondolom a felszolgálók izlését szolgálja,mert a vendégekét biztos nem.
Sajnálom,egy kis odafigyeléssel nagyon klassz hely lehetne.

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: 426vill_k
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 12. mobiltelefonon

Nagyon finom, és rendkívül ízlésesen tálalt ételek. Figyelmes kiszolgálás. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

A látogatás dátuma: 2018. július
Köszönet neki: nabradyj
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 5. mobiltelefonon

Nagyon jó az elhelyezkedése az étteremnek.
Finomak az ételek, udvarias a kiszolgálás.
Vadas marhát ettem, kiváló volt.
Minden tetszett.

A látogatás dátuma: 2018. június
Köszönet neki: HariS1127

A következőt megtekintő utazók: Központi Kávéház ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Központi Kávéház? Ossza meg benyomásait!