“Budapest”

Branco Steak House
1. helyezett 13 Éttermek közül Érden
Konyha: Amerikai
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 2. mobiltelefonon

harman mentunk ebedelni, egyikunk jo par eve tobbszor jart itt, jo emlekei voltak.

ehhez kepest az eloetelkent rendelt chilis bab konzervbol volt.

a steaket en angolosan kertem, amit tulsutottek, de igy is rendkivul ragos es iztelen (alulsozott, alulborsozott) volt. a koretkent talalt grill zoldsegek feketere es igy roppant keserure voltak sutve. a martasok a sok liszttol purhab allaguak voltak, raadasul rendkivul rossz izuek is.

en az etelem felet birtam legyurni valahogy, a tobbiek nagyjabol erintes nelkul hagytak a tanyeron az etelt, pedig tavolrol sem vagyunk finnyasak. a pincer kerdesere, hogy volt-e valami baj, az itt leirtakat roviden kifejtettuk, amire lathatoan megsertodott.

elnezest kerest vagy barmilyen kompenzaciot ennek megfeleloen nem is kaptunk.

Köszönet neki: g_borj983

Értékelés időpontja: 2017. július 25.

Nyitása óta járunk ide a családdal szülinapokat, névnapokat ünnepelni - vagy csak úgy :) Az adagok bőségesek, az ízvilágot kedveljük (intenzív, de nem túl fűszeres ízek) és még soha nem tudtunk olyat kérni, amit ne teljesítettek volna. A személyzet kedves, készséges és közvetlen, az egész hely családias hangulatú.

Köszönet neki: Borbála L
Értékelés időpontja: 2017. július 23. mobiltelefonon

Isteni finom steakeket ettünk, mint mindíg! Kellemes hangulat igényes tiszta hely, gyors kiszolgálás. Köszönjük!

Köszönet neki: László J
Értékelés időpontja: 2017. július 5.

Szeretek itt enni, és házhoz-rendelni is szoktam. Ízletes, friss minden. 10 éve járok ide legalább, és soha semmiféle kellemetlen élményem nem volt....csak jó tapasztalataim vannak. Ajánlom mindenkinek a helyet.

Köszönet neki: Kata B
Értékelés időpontja: 2017. június 24. mobiltelefonon

A hely stílusos, afféle patinás amerikai steakhouse. A mosdó és a hely tiszta, egyszerű. Felszolgálás szakszerű és kedves. Ételek finomak adagok rendben. Steak szakszerűen sütve ahogy kértük. Családi ebédre, fiataloknak vacsorára jó választás , profi steakeseknek nem ajánlom mert csak egy féle hús van bélszín nem tudni milyen marhából. Kezdő steakeseknek ajánlom kiváló hely.
Ár érték arány elfogadható , elhelyezkedés nem túl jó , a poros Érd nem túl szép részén főút mellett van.

Köszönet neki: Zoltán V

A következőt megtekintő utazók: Branco Steak House ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Branco Steak House? Ossza meg benyomásait!