“Szükinap egy pasinak”

Branco Steak House
1. helyezett 22 Éttermek közül Érden
Konyha: Amerikai
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Tökèletes ètelek. A szemèlyzet udvarias, szakmailag 10 pontos. Ajánlom mindenkinek. Ritkán jutunk ide el. De ha steak akkor csak ők.

Köszönet neki: krizsa

Értékelés időpontja: 2018. február 19. mobiltelefonon

Vasárnapi családi ebédet fogyasztottuk az étteremben. Teltház volt, előre foglaltunk asztalt. A kiszolgálás meglehetősen lassú volt, a levesre kb. egy órát kellett várni, a többi fogás sem jött ki sokkal gyorsabban. A második fogásnál összekeverték a köreteket, másik ételhez hozták ki, mint amihez rendeltük, némi átcsoportosítással rendeztük a dolgokat. :) A marhahús leves nem volt az igazi, de a többi fogás kifogástalan volt. Meg is kérik az árát. :)

Köszönet neki: Márton T
Értékelés időpontja: 2018. február 17. mobiltelefonon

Kituno etelek es nagyon jo kiszolgalas, csak ajanlani tudom. Pest megye egyik legjobb steak house-a!

Köszönet neki: CsabaK327
Értékelés időpontja: 2018. február 11. mobiltelefonon

Vasárnap, abszolút ebédidőben érkeztünk, épphogy volt számunkra még egy 2-es asztal. A steak house tele volt vendégekkel. Így is, kb 2 percen belül már fel is vették a rendelésünk egy részét. És túlzás nélkül állítom, hogy 5 percen belül már a leves előttünk volt. Ezután volt időm egy picit jobban körülnézni. Igényes, amerikai jellegű étterem, fa padló, minőségi kivitelezés, a bárpult. Kellemes meleg, remek ételválaszték. Feleségem a vajhalat, én az ördöglángost szemeltem ki. Hatalmas adagok voltak a levesek is, úgyhogy figyeljünk a rendeléssel. A köretet külön választjuk. A főételre többet kellett várjunk, de ez így főműsor-időben arányos. Finom ízletes ételek, kifogástalan kvalitásban. A kávé szintén minőségi. A mellékhelyiség igazodik mindenben az étterem nívójához. Tehát kifogástalan. Az ingyenes wifiről, az asztalon szintén odakészített ingyenes mogyoróról, vagy a privát parkolóról már ne is beszéljünk... Én maximálisan elégedett voltam, a számla végösszegével is. Nem vitás, hogy Érd egyik (ha nem a) legjobb étterme! Ajánlom összejövetelek esetén is.

Köszönet neki: Chris7600
Értékelés időpontja: 2018. január 13. mobiltelefonon

Az ételek minőségével soha sincs gond, a kiszolgálás is mindig kedves! Néha sokat kell várni, nagyon sokat, de ez ritkán fordul elő.

1  Köszönet neki: mrs_hamvai

A következőt megtekintő utazók: Branco Steak House ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Branco Steak House? Ossza meg benyomásait!