“..amíg az autó a szervizben”
Branco Steak House értékelése

Branco Steak House
1. helyezett 20 Éttermek közül Érden
Konyha: Amerikai
Értékelés időpontja: 2018. október 4. mobiltelefonon

A Szabó szervizben ajánlottak a helyet. Amíg a menüre vártam, addig elolvastam az értékeléseket, amelyek elég vegyesek voltak. Az illedelmes, előzékeny kiszolgálást meg tudom erősíteni. Ahhoz képest, h menüt rendeltem, elég soká érkezett meg az étel. Ízléses és ízletes is volt, amit a kép is részben visszaad.
Összességében pozitív emlékem van a helyről.

Köszönet neki: CG_Attila

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 23. mobiltelefonon

Nagyon finom volt a steak, a szószok és a köret szintén. Kávé és egyéb italok hibátlan.
Kár hogy néhány finomabb bort csak egész üveggel lehet kapni.

Köszönet neki: GyulaH40
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 3. mobiltelefonon

Jól megközelíthető étterem. Van elég parkolója.
A berendezés , külső megjelenés szép.
Az ételek finomak, különösen a vaníliás, diós guba.
Nekem a kiszolgálással nem volt szerencsém.

Köszönet neki: HariS1127
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 5. mobiltelefonon

Kedves személyzet, finom ételek több ételkategóriában az ár érték arány nem reális de a steak nagyon finom. A sütés módjában alaposabban érdemes leadni a rendelést mert többször nem úgy sikerül ahogy kértem.

Köszönet neki: KrisztinaK131
Értékelés időpontja: 2018. július 29.

Kellemes környezetben, nagy választékkal ehetünk itt steak-et. A kiszolgálás gyors, udvarias, az adagok rendes méretűek. Az előre felszolgált harapnivalóval óvatosan, mert utána bajban leszel a mennyiséggel! :)

Köszönet neki: fotom2000

A következőt megtekintő utazók: Branco Steak House ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Branco Steak House? Ossza meg benyomásait!