“Különleges fogások”
Poirot Belga Étterem értékelése

Poirot Belga Étterem
5. helyezett 20 Éttermek közül Érden
Konyha: Belga
Értékelés időpontja: 2018. július 10.

Kellemes hangulatú étterem, kedves és gyors kiszolgálás. Nincs nagy nyüzsgés, nagyon jó, csendes hely. Különleges ételek vannak az étlapon, nagyon jól elkészítve. A desszert maga volt a csoda. Egyetlen hiba volt csak: a juhtúrós gombóc nem volt megfőzve rendesen, de a többi étel kárpótolt minket ezért.

Köszönet neki: bjulie77

Értékelés időpontja: 2018. május 27.

Nagyon jo etterem jo etelek jo kiszolgalas jo a szakacs minden kivalo,ajanlom mindenkinek! Tiszta rendes uzlet!! Gratulalok a dolgozoinak nem utolso sorban a fönök Nönek!!!

Köszönet neki: JoeS6199
Értékelés időpontja: 2018. május 2.

Egy kisebb biciklis túra után vetettük be magunkat szomjat oltani. Örömmel láttam, hogy tényleg belga söröket szolgálnak fel. Nem is akármilyet, csapoltat! Majd 5 ávet éltem Belgiummal és ez volt az első alkalom, hogy ide tévedtem. Nem bántuk meg. A kiszolgálás kedves volt, az árak import sörhöz képest elfogadhatóak és a sajttál is finom volt. Még visszatérünk ide.
Külön örömömre szolgált, hogy az egyik kedvenc belga sörömet, a Hoeghaardent citrommal szolgálták fel, úgy, ahogy azt tényleg kell és nem kellett külön kérnem.

Köszönet neki: bettiszollosi
Értékelés időpontja: 2018. március 8. mobiltelefonon

Az étteremhétre esett a nőnap.Semmilyen negatív megkülönböztetést nem éreztünk a kedvezményes ár ellenére.Az ételeket gyorsan megkaptuk és nagyon finomak,szépen tálaltak voltak!A hangulatos dekoráció is szuper volt.

Köszönet neki: PeterFarkas1984
Értékelés időpontja: 2018. február 22. mobiltelefonon

Finom volt a vacsora.de a pincér hölgy kicsit szétszórt volt. Elfelejtette az előételt amit rendeltünk. Vacsora végèn a becsomagolt ételt is elfelejtette oda adni. Telefonáltam de a megoldás csak az hogy menjünk vissza érte.

Köszönet neki: Wanderer748266

A következőt megtekintő utazók: Poirot Belga Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Poirot Belga Étterem? Ossza meg benyomásait!