“Dréher”
Pesaro Étterem értékelése

Pesaro Étterem
2. helyezett 20 Éttermek közül Érden
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 28. mobiltelefonon

Elfogadható áron jól lehet enni.
Udvarias kiszolgálás,remek választék.Csak ajánlani tudom!
Gyakran járunk ide és még nem csalódtak.

Köszönet neki: Journey731716

1923 a(z) 49 értékelésből

Értékelés időpontja: 2017. június 27.

Rendszeresen járunk ide családi vacsorákra vagy csak kettesben a párommal.
Nagyon finomak és különbözőek az ételek. Ajánlom a frissensülteket és a pizzákat is!
Érdemes csütörtökönként menni a 20%-os kedvezmény miatt és ezen kívül még a születésnaposoknak is van 2000Ft kedvezmény a fogyasztásból!
Ajánlom!

Köszönet neki: Freedom655558
Értékelés időpontja: 2017. június 22.

A választék nagy, az ételek finomak de sajnos majdnem 1000 Ft-ot felszámolnak a kiszállításra Érd parkvárosba.

Köszönet neki: survivol
Értékelés időpontja: 2017. június 16. mobiltelefonon

Csak ajánlani tudom ! Udvarias kiszolgálás,finom ételek,és jó nagy adag ételek ! Csak így tovább !

Köszönet neki: AhmedKa007
Értékelés időpontja: 2017. május 25.

Családias hangulatú étterem, kerthelyiséggel is rendelkezik. Udvarias kiszolgálás, nagyon sokféle ételből lehet választani. Nagyon finom ételeket készítenek.

Köszönet neki: IlonaH623

A következőt megtekintő utazók: Pesaro Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Pesaro Étterem? Ossza meg benyomásait!