“Bő választék, korrekt áron, gyors kiszolgálás.”
Pesaro Étterem értékelése

Pesaro Étterem
2. helyezett 16 Éttermek közül Érden
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 6.

Érd legjobb ár-érték arányú étterme, megbízható minőséggel, kedves kiszolgálással.
Torkos minden csütörtök :)

Köszönet neki: Orsolya H

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 5. mobiltelefonon

A sörválasztékuk nagyon gyenge. A sörlapon szereplő tételek fele nincs. Nagyon jó árérték arány. 4 fő előétel, főétel , desszert, több üveg sör 20000 Ft. Visszamegyünk.

Köszönet neki: KrisztinaK131
Értékelés időpontja: 2018. július 8.

2x voltunk itt ebédelni. A kapott étellel nem volt gond, finom volt, de az étlap túlzsúfolt. Szerintem, a kevesebb több. A kiszolgálás kissé morózus, nem túl kedves. A cappuccino pedig vállalhatatlan. A Nescafé 3in1 egy étteremben megbocsáthatatlan! Ezért a három csillag.

Köszönet neki: Sherpa702251
Értékelés időpontja: 2018. június 18. mobiltelefonon

Nagyon jól főznek.
Különösen a kacsamájas gombalevest szeretem.
A lasagne nem olyan kiváló.
Sajnos elég kevés a parkoló is.

Köszönet neki: HariS1127
Értékelés időpontja: 2018. március 18. mobiltelefonon

Régóta szerettünk volna betérni a Pesaroba, csak valahogy mindíg kimaradt. Kedves, és gyors kiszolgálásban volt részünk, Kellemes árakkal. Ami extra az étteremben, az a hatalmas ételválaszték, és a hatalmas adagok! Ami miatt nem a tökéletes kategória : az az ételek megjelenése, illetve az étlapon pl az ételek alá nincs odaírva magyarázat, leírás. Ezt pl lehetne újítani. Ettől függetlenül ajánlom mindenkinek, mert nagyon szívélyesek!

Köszönet neki: Chris7600

A következőt megtekintő utazók: Pesaro Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Pesaro Étterem? Ossza meg benyomásait!