“Végre egy magyar étterem, magyar konyhával!”
Pesaro Étterem értékelése

Pesaro Étterem
2. helyezett 21 Éttermek közül Érden
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 31.

Semmi nagyzolás, semmi hangzatos elnevezés, ami mögött ki tudja, mi lehet! Ha nincs kedved főzni, ajánlom - mert bőséges és ízletes ételek, mintha Te készítetted volna!

Köszönet neki: Travel734803

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 29.

Véletlen volt, hogy beugrottunk. Előre szóltak, hogy telt ház van, nagyon sok a rendelés, így várni kell kb. 1 órát. A várakozás alatt kedvesen és segítőkészen szolgáltak ki minket italokkal és infókkal. Így nem is tűnt soknak az idő.

Szuper kedves kiszolgálás mellett, olyan fantasztikus töltött és rántott ételeket kaptunk, hogy szemünk szánk tátva maradt! Mennyei volt.

Igazi magyar konyha!

A desszertek pedig azon túl, hogy szépek voltak, nagyon finomak is!

Köszönjük!

Bátran ajánlom mindenkinek!

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
Köszönet neki: Zsoti_F
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 6.

Érd legjobb ár-érték arányú étterme, megbízható minőséggel, kedves kiszolgálással.
Torkos minden csütörtök :)

A látogatás dátuma: 2018. július
Köszönet neki: Orsolya H
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 5. mobiltelefonon

A sörválasztékuk nagyon gyenge. A sörlapon szereplő tételek fele nincs. Nagyon jó árérték arány. 4 fő előétel, főétel , desszert, több üveg sör 20000 Ft. Visszamegyünk.

Köszönet neki: KrisztinaK131
Értékelés időpontja: 2018. július 8.

2x voltunk itt ebédelni. A kapott étellel nem volt gond, finom volt, de az étlap túlzsúfolt. Szerintem, a kevesebb több. A kiszolgálás kissé morózus, nem túl kedves. A cappuccino pedig vállalhatatlan. A Nescafé 3in1 egy étteremben megbocsáthatatlan! Ezért a három csillag.

Köszönet neki: Sherpa702251

A következőt megtekintő utazók: Pesaro Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Pesaro Étterem? Ossza meg benyomásait!