TripAdvisor
Közzététel
Bejövő üzenetek
Keresés
Értékelés időpontja: 2019. július 29. mobiltelefonon

Eléggé koszos volt a szoba is és a wellness is. Vacsora közben üvöltő elő zene elég zavaró mert nem lehet beszélni. Kértük, hogy halkítsanak de a vezetőség ragaszkodik hozzá választ kaptuk. Az ételek rendben voltak. De többet nem megyünk az biztos. Ezeket személyesen is el mondtuk mert megkerdezték. Én többet vártam volna panaszkezelés kapcsán mint majd jelezzük ettől nem lettem meggyőzve hogy legközelebb jobb lesz

Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: voltigt
Peter T, a Hotel Bonvino Wine & Spa alkalmazásában álló Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2019. szeptember 28.

Kedves voltigt,

Sajnálom, hogy nem érezte úgy, hogy kollégáink megfelelően kezelik az Ön panaszát. Mindent megteszünk, hogy ilyen ne fordulhasson elő.

Török Péter

Értékelés időpontja: 2019. július 15.

Egyetlen éjszakára érkeztünk a szállóba. A megrendelés visszaigazolása alapján ugyanazt kaptuk, mint amire a leírtak alapján számítottunk. A szoba 2 személy részére nagyon korrekt, de egy pótággyal kicsit szűkös volt. A wellness részleghez a szekrényben megkaptuk a fürdőköpenyeket is. A reggeli megfelelő volt, bár a müzlinél leginkább csak a nagyon sok cukrot tartalmazó (gyerek) pelyhek, müzlifélék voltak. A meleg reggeli, omlett és kolbász félék voltak, a hideg felvágottak, "disznóságok". Volt miből választani. A recepción a személyzet segítőkész volt. Egy kérdés merült fel bennem, miért kell a mélygarázsért külön fizetni, ha szállóvendég vagyok?

Szobatipp: A mi szobánk az utcafrontra nézett, bár szezon van, de nem volt zavaró a zene.
Köszönet neki: Ildikó C

Kedves ldikó C,

Köszönjük, hogy vendégünk volt és örülünk, hogy elégedett volt szállodánkkal. Igazságosabbnak tartjuk, hogy a parkolásért csak az fizessen aki használja és nem rejtett költségként szerepel mindenkinél. Megértését köszönjük!

Török Péter

Értékelés időpontja: 2019. július 15.

2019.július 11-14-ig 3 csodás éjszakát töltöttünk el baráti társasággal. Maximálisan meg voltunk elégedve minden szolgáltatással, kedves, segítőkész személyzet, pazar ételek, wellness részleg. A környék gyönyörű. Jól éreztük magunkat , mindenkinek csak ajánlani tudom és fogom is ! Bonvino vissza jövünk !!!

• Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: Tgyongy

Kedves Tgyongy,

Köszönjük szépen, várjuk Önöket szeretettel!

Értékelés időpontja: 2019. július 12. mobiltelefonon

Júliusban töltöttünk a szállodában 5 napot családdal. A 3 éves kisfiúnk számára is megfelelő kikapcsolódást nyújtott a szálloda a pár napos hűvös időjárás ellenére is. Az ételkínálat pazar,a személyzet nagyon kedves volt. Nagyon tetszett a szálloda dizájnja és az elhelyezkedése. A szobák takarítása hagy némi kívánnivalót maga után,illetve az internet gyenge jelerősségét is negatívumként említeném. Összességében véve nagyon jól éreztük magunkat,biztosan visszatérünk még.

Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: Kikuszka
Értékelés időpontja: 2019. július 7. mobiltelefonon

Visszatérő vendégek vagyunk. Finom, kreatív ételek. Szepen dekoralt szobák. A wellness is nagyon kellemes. A szolgáltatások is nagyon jók.
Csodas környezet! Ajánlom mindenkinek, mert igazi felüdülés itt eltölteni néhány napot.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. április
Utazás típusa: Partnerével utazott