Értékelés időpontja: 2019. december 8.

Őszinte leszek! Nagyok voltak az elvárások a hellyel kapcsolatban. Sokat olvastam róla. Nagyon szeretem Badacsonyt!
Szóval szoba tökéletesen megfelelt, bár a füstjelző körül mintha beázást véltem volna felfedezni! A berendezés nagyon passzolt. Az ágy puha és kényelmes! Aki a kemény matrachoz van szokva, annak nem fog tetszeni. Az étterem dekorációja gyönyörű és ötletes! Az ételek finomak és változatosak voltak. Egy kérdés foglalkoztat. Az szobákhoz vezető folyosó és a wellness mennyezete sincs lefestve! Ez szándékosan lett így hagyva?
Akkor jöjjenek a negatívumok is. Amit sosem értettem,hogy miért kell parkolási díjat fizetni ha megszállsz egy wellness hotelban. Itt is ez a helyzet 1000 Ft/ éjszaka! Amit hiányoltam a wellness részlegben, hogy nem működött a falból kijövő masszázs vízsugár! Pedig a hotel fényképein is reklámozzák! Összeségében elégedetten távoztunk! A kritikám inkább építő jellegűek!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. december
Köszönet neki: Hokibot
Értékelés időpontja: 2019. november 27. mobiltelefonon

Kellemes 3 napot töltöttünk barátnőmmel a hotelben. Nagyon kedvesek, figyelmesek, segítőkészek az ott dolgozók, legyen az a recepció, a bár/étterem vagy a spa.
Részt vettünk egy borkostoló esten is, isteni borokat kóstolhatunk, remek előadással egybe kötve.

Indulás előtt tanulmányoztuk mi is a véleményeket, 1-2 dologban egyet kell értenünk, mint pl. a fürdőben a zuhanyzóba nem épp jó megoldás a fa küszöb, néhány helyen folyik, így az egész fürdő úszik a víztől. A másik észrevételünk, amit mások is írtak, hogy a csapvíznek elég fura íze van.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. november
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: pinguka
Értékelés időpontja: 2019. október 27. mobiltelefonon

Egy romantikus wellness hétvégét terveztünk eltölteni feleségemmel Badacsonyban. Érkezéskor azonban a recepciós hölgy unott hangulata és a parkolási lehetőségek cinikus ismertetése megtörte a lelkesedésünket. A szobánkba belépve (104-es szoba) egy koszos és feújításra szoruló fürdőszobával találkoztunk (a látványt a csatolt kép szemlélteti).
Ezután jelentkeztem a recepción és kértem egy másik szobát. A válasz az volt, hogy minden szoba egyforma és ugyanaz a dizájn. Végül átköltöztünk a szomszéd szobába, melynek fürdőszobája valamivel (nem sokkal) jobb állapotban volt.
Mindezek ellenére sikerült jól érezni magunkat. A hotel fekvése és a konyhája kiváló.
Remélem a hotel levonja a megfelelő következtetéseket és addig nem adja ki a 104-es szobát amíg a súlyos ázási problémákat ki nem javítják.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. október
1  Köszönet neki: NorbertHer
Peter T, a Hotel Bonvino Wine & Spa alkalmazásában álló Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2019. november 22.

Kedves NorbertHer,

Köszönjük visszajelzését, mellyel felhívta figyelmünket erre a problémára. A következő időszakban a szálloda egy jelentős felújítással modernizálva lesz és bízunk benne, hogy minden ilyen eset a múlté marad. Üdvözlettel, Török Péter

Értékelés időpontja: 2019. szeptember 29. mobiltelefonon

Ritkán találni olyan szállodát, amely minden tekintetben jó értékelést érdemel. A Bonvino ilyen. Szép helyen van, jól karbantartott, nagyon szépek a szobái, tisztán tartják, a wellness színvonalas, van mélygarázs, a reggeli és a vacsora egészen magas elvarasoknak is megfelel ( olasz-magyar fúziós jellegű). Szép kirsndulasokat lehet tenni a környéken, különösen a borbaratok számára mennyország ez a hely. Csak ajánlani tudom mindenkinek, ki biztosan visszatérünk ide.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. szeptember
Köszönet neki: CsabaB288

Kedves CsabaB288,

Boldogok vagyunk, hogy jól érezték magukat szállodánkban! Köszönjük a visszajelzést! Szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel, Török Péter

Értékelés időpontja: 2019. szeptember 26.

Negyedik alkalommal választottuk a hotelt. Kiváló az elhelyezkedése, a szobák dizájnja, de a négy nap alatt egyszer sem sikerült a szobában takarítaniuk. Az ételek finomak és választékosak, bár húsmentes étkezésre nincsen lehetőség. A reggeli választéka viszont kitűnő. A kiszolgálást csak megfelelőre értékelném, főleg az el-elmaradó köszönések miatt. Azért -szerintem-minimum elvárás lenne, hogy legalább visszaköszönjenek, ha már a vendég köszön előre....Kár ezért, de évről-évre romlik egy kissé a színvonal, és a környék látnivalói nem pótolják ezeket a hiányosságokat.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. szeptember
Köszönet neki: JuditB280
Peter T, a Hotel Bonvino Wine & Spa alkalmazásában álló Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2019. szeptember 28.

Kedves JuditB280,

Köszönjük, hogy ismét minket választott. Szintén köszönjük visszajelzését, igyekszünk minden megtenni, hogy legközelebb olyannak láthassa szolgáltatásunkat amilyet elvárt.

Üdvözlettel, Török Péter