Értékelés időpontja: 5 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Egy laza kis hétvége eltöltésére tökéletes helyszín.
Érkezésünkkor aggódtunk, hogy a napok óta tomboló orkán erejű szél miatt a parkolóban található nagy fák letöredező ágai esetleg kárt okozhatnak az autónkban, ezért becsekkolásnál megkédeztük, hogy esetleg az időjárásra való tekintettel használhatnánk-e a szálloda garázsát. Igazából mi a “nem” válaszra számítottunk de meglepődve tapasztaltuk ennek ellenkezőjét.
A szobánk a -1 szinten volt megtalálható, amelyhez az éttermi szakaszon kellett keresztülmenni. Továbbá a folyosóról a bejutás a szobánkba dupla ajtón keresztül történt. Ezek kicsit furának hatottak először, de meg lehetett szokni.
A kártyaolvasóval kicsit néha trükközni kellett a külső ajtónál, nem mindig érzékelte a kártyát
A szoba felszereltsège és tisztasága teljesen rendben volt, meg voltunk elégedve vele.
Az ágy és a párna kényelmes volt.
Egyedül a termosztáttal gyűlt meg a bajunk a második este. Valamiért nem sikerült beállítani a kívánt hőfokra, csak hosszas babrálás után.
Külön tetszett a kis kerti szekció a szobából kilépve.
Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak, külön köszönet reggelinél az alternatív tejekért.
Egy 3tételes borkóstolón is részt vettünk az első este, melyet a hotel egyik alkalmazottja tartott. A felkészültsége megfelelő volt, a borok közül 1 nagyon nem jött be nekünk, de hát ízlések és pofonok :)
A wellness jól felszerelt, a kért masszázs kellemes volt. Itt ismét furcsa volt, hogy a -1-en található wellness részlegről az emeletre kellett átsétálni az egyik erre kiakalkított szobába.
A szállodát általánosságban jellemző kreatív dekorációkért külön plusz pont jár.
Összességében csak ajánlani tudom egy kényelmes pihentető hétvégéhez.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: piribalogh88
Értékelés időpontja: 2019. december 8.

Őszinte leszek! Nagyok voltak az elvárások a hellyel kapcsolatban. Sokat olvastam róla. Nagyon szeretem Badacsonyt!
Szóval szoba tökéletesen megfelelt, bár a füstjelző körül mintha beázást véltem volna felfedezni! A berendezés nagyon passzolt. Az ágy puha és kényelmes! Aki a kemény matrachoz van szokva, annak nem fog tetszeni. Az étterem dekorációja gyönyörű és ötletes! Az ételek finomak és változatosak voltak. Egy kérdés foglalkoztat. Az szobákhoz vezető folyosó és a wellness mennyezete sincs lefestve! Ez szándékosan lett így hagyva?
Akkor jöjjenek a negatívumok is. Amit sosem értettem,hogy miért kell parkolási díjat fizetni ha megszállsz egy wellness hotelban. Itt is ez a helyzet 1000 Ft/ éjszaka! Amit hiányoltam a wellness részlegben, hogy nem működött a falból kijövő masszázs vízsugár! Pedig a hotel fényképein is reklámozzák! Összeségében elégedetten távoztunk! A kritikám inkább építő jellegűek!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. december
Köszönet neki: Hokibot
Értékelés időpontja: 2019. november 27. mobiltelefonon

Kellemes 3 napot töltöttünk barátnőmmel a hotelben. Nagyon kedvesek, figyelmesek, segítőkészek az ott dolgozók, legyen az a recepció, a bár/étterem vagy a spa.
Részt vettünk egy borkostoló esten is, isteni borokat kóstolhatunk, remek előadással egybe kötve.

Indulás előtt tanulmányoztuk mi is a véleményeket, 1-2 dologban egyet kell értenünk, mint pl. a fürdőben a zuhanyzóba nem épp jó megoldás a fa küszöb, néhány helyen folyik, így az egész fürdő úszik a víztől. A másik észrevételünk, amit mások is írtak, hogy a csapvíznek elég fura íze van.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. november
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: pinguka
Értékelés időpontja: 2019. október 27. mobiltelefonon

Egy romantikus wellness hétvégét terveztünk eltölteni feleségemmel Badacsonyban. Érkezéskor azonban a recepciós hölgy unott hangulata és a parkolási lehetőségek cinikus ismertetése megtörte a lelkesedésünket. A szobánkba belépve (104-es szoba) egy koszos és feújításra szoruló fürdőszobával találkoztunk (a látványt a csatolt kép szemlélteti).
Ezután jelentkeztem a recepción és kértem egy másik szobát. A válasz az volt, hogy minden szoba egyforma és ugyanaz a dizájn. Végül átköltöztünk a szomszéd szobába, melynek fürdőszobája valamivel (nem sokkal) jobb állapotban volt.
Mindezek ellenére sikerült jól érezni magunkat. A hotel fekvése és a konyhája kiváló.
Remélem a hotel levonja a megfelelő következtetéseket és addig nem adja ki a 104-es szobát amíg a súlyos ázási problémákat ki nem javítják.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. október
1  Köszönet neki: NorbertHer
Peter T, a Hotel Bonvino Wine & Spa alkalmazásában álló Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2019. november 22.

Kedves NorbertHer,

Köszönjük visszajelzését, mellyel felhívta figyelmünket erre a problémára. A következő időszakban a szálloda egy jelentős felújítással modernizálva lesz és bízunk benne, hogy minden ilyen eset a múlté marad. Üdvözlettel, Török Péter

Értékelés időpontja: 2019. szeptember 29. mobiltelefonon

Ritkán találni olyan szállodát, amely minden tekintetben jó értékelést érdemel. A Bonvino ilyen. Szép helyen van, jól karbantartott, nagyon szépek a szobái, tisztán tartják, a wellness színvonalas, van mélygarázs, a reggeli és a vacsora egészen magas elvarasoknak is megfelel ( olasz-magyar fúziós jellegű). Szép kirsndulasokat lehet tenni a környéken, különösen a borbaratok számára mennyország ez a hely. Csak ajánlani tudom mindenkinek, ki biztosan visszatérünk ide.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. szeptember
Köszönet neki: CsabaB288

Kedves CsabaB288,

Boldogok vagyunk, hogy jól érezték magukat szállodánkban! Köszönjük a visszajelzést! Szeretettel várjuk vissza Önöket! Üdvözlettel, Török Péter