A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
Értékelés időpontja: 2020. április 14.

Mindent betartottak a beígért utazás alkalmával. Csodálatos a szálloda, tiszta, segítőkész a személyzet. Az elhelyezkedés is nagyon jó, közel van minden, a balatoni hajó kikötő, a kisvasút. Onnan lehet felindulni a Badacsonyra.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. május
Köszönet neki: 50Magdi
Értékelés időpontja: 2020. március 11. mobiltelefonon

Nem sűrűn megyünk még egyszer ugyan abba a szállóba,mert félünk,hogy a nívóból leadnak,tavaly voltunk márciusban a bonvinoban,s idén is felkerestük szerncsére mert most is tartja a jó formáját.A személyzet udvarias a reggeli és a vacsora maximálisan bő választékkal elbüvölt minket.A szoba megfelelő a tisztságot sok más hotel megirigyelhetné,csak ajánlani tudom mindenkinek.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. március
Köszönet neki: Tommyka-070
Értékelés időpontja: 2020. március 5. mobiltelefonon

Egy laza kis hétvége eltöltésére tökéletes helyszín.
Érkezésünkkor aggódtunk, hogy a napok óta tomboló orkán erejű szél miatt a parkolóban található nagy fák letöredező ágai esetleg kárt okozhatnak az autónkban, ezért becsekkolásnál megkédeztük, hogy esetleg az időjárásra való tekintettel használhatnánk-e a szálloda garázsát. Igazából mi a “nem” válaszra számítottunk de meglepődve tapasztaltuk ennek ellenkezőjét.
A szobánk a -1 szinten volt megtalálható, amelyhez az éttermi szakaszon kellett keresztülmenni. Továbbá a folyosóról a bejutás a szobánkba dupla ajtón keresztül történt. Ezek kicsit furának hatottak először, de meg lehetett szokni.
A kártyaolvasóval kicsit néha trükközni kellett a külső ajtónál, nem mindig érzékelte a kártyát
A szoba felszereltsège és tisztasága teljesen rendben volt, meg voltunk elégedve vele.
Az ágy és a párna kényelmes volt.
Egyedül a termosztáttal gyűlt meg a bajunk a második este. Valamiért nem sikerült beállítani a kívánt hőfokra, csak hosszas babrálás után.
Külön tetszett a kis kerti szekció a szobából kilépve.
Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak, külön köszönet reggelinél az alternatív tejekért.
Egy 3tételes borkóstolón is részt vettünk az első este, melyet a hotel egyik alkalmazottja tartott. A felkészültsége megfelelő volt, a borok közül 1 nagyon nem jött be nekünk, de hát ízlések és pofonok :)
A wellness jól felszerelt, a kért masszázs kellemes volt. Itt ismét furcsa volt, hogy a -1-en található wellness részlegről az emeletre kellett átsétálni az egyik erre kiakalkított szobába.
A szállodát általánosságban jellemző kreatív dekorációkért külön plusz pont jár.
Összességében csak ajánlani tudom egy kényelmes pihentető hétvégéhez.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: piribalogh88
Értékelés időpontja: 2019. december 8.

Őszinte leszek! Nagyok voltak az elvárások a hellyel kapcsolatban. Sokat olvastam róla. Nagyon szeretem Badacsonyt!
Szóval szoba tökéletesen megfelelt, bár a füstjelző körül mintha beázást véltem volna felfedezni! A berendezés nagyon passzolt. Az ágy puha és kényelmes! Aki a kemény matrachoz van szokva, annak nem fog tetszeni. Az étterem dekorációja gyönyörű és ötletes! Az ételek finomak és változatosak voltak. Egy kérdés foglalkoztat. Az szobákhoz vezető folyosó és a wellness mennyezete sincs lefestve! Ez szándékosan lett így hagyva?
Akkor jöjjenek a negatívumok is. Amit sosem értettem,hogy miért kell parkolási díjat fizetni ha megszállsz egy wellness hotelban. Itt is ez a helyzet 1000 Ft/ éjszaka! Amit hiányoltam a wellness részlegben, hogy nem működött a falból kijövő masszázs vízsugár! Pedig a hotel fényképein is reklámozzák! Összeségében elégedetten távoztunk! A kritikám inkább építő jellegűek!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. december
Köszönet neki: Hokibot
Értékelés időpontja: 2019. november 27. mobiltelefonon

Kellemes 3 napot töltöttünk barátnőmmel a hotelben. Nagyon kedvesek, figyelmesek, segítőkészek az ott dolgozók, legyen az a recepció, a bár/étterem vagy a spa.
Részt vettünk egy borkostoló esten is, isteni borokat kóstolhatunk, remek előadással egybe kötve.

Indulás előtt tanulmányoztuk mi is a véleményeket, 1-2 dologban egyet kell értenünk, mint pl. a fürdőben a zuhanyzóba nem épp jó megoldás a fa küszöb, néhány helyen folyik, így az egész fürdő úszik a víztől. A másik észrevételünk, amit mások is írtak, hogy a csapvíznek elég fura íze van.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. november
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott