Értékelés időpontja: 2020. július 23.

A kánikula közepén érkeztünk, de az egyetlen erkélyt nem tudtuk használni mert darázsfészek volt kint, amiről tudtak. A férjem halálosan allergiás a darazsakra,igy többször szóltunk, de mindössze sprayvel fújták le, amitől még jobban bedühödtek a darazsak es még kiszellőztetni sem tudtunk a szobából. Légkondit nem akartuk használni mert érzékeny vagyok rá. Végül a második nap kijelentkeztünk, a teljes díjat felszamították.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. július
Köszönet neki: FodorsTaste
Peter Torok, a Hotel Bonvino Wine & Spa alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 3 héttel ezelőtt

Kedves FodorsTaste. Önök szerint elfogadhatatlan volt, hogy egy szőlővidék közepén szőlő éréskor darazsak legyenek, elfogadhatatlan volt, hogy a darazsak ellen darázsirtót használjunk és elfogadhatatlan volt, hogy a szobájukat légkondicionálóval hűtsük. Az igaz, hogy itt már mi is kifogytunk az ötletekből. Üdvözlettel, Török Péter

Értékelés időpontja: 2020. május 24.

Maximálisan elégedettek voltunk , már 2. alkalommal , Nem tudok rosszat írni semmire .Az étterem választéka kiváló , a személyzet udvarias , figyelmes és mindenben 100%-ot nyújtott . A szobák tiszták , rendezettek , a wellness részleg kényelmesen és gond nélkül használható volt ebben a karantén utáni időszakban is

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. május
Köszönet neki: Vacation04753035624
Értékelés időpontja: 2020. április 14.

Mindent betartottak a beígért utazás alkalmával. Csodálatos a szálloda, tiszta, segítőkész a személyzet. Az elhelyezkedés is nagyon jó, közel van minden, a balatoni hajó kikötő, a kisvasút. Onnan lehet felindulni a Badacsonyra.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2019. május
Köszönet neki: 50Magdi
Értékelés időpontja: 2020. március 11. mobiltelefonon

Nem sűrűn megyünk még egyszer ugyan abba a szállóba,mert félünk,hogy a nívóból leadnak,tavaly voltunk márciusban a bonvinoban,s idén is felkerestük szerncsére mert most is tartja a jó formáját.A személyzet udvarias a reggeli és a vacsora maximálisan bő választékkal elbüvölt minket.A szoba megfelelő a tisztságot sok más hotel megirigyelhetné,csak ajánlani tudom mindenkinek.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. március
Köszönet neki: Tommyka-070
Értékelés időpontja: 2020. március 5. mobiltelefonon

Egy laza kis hétvége eltöltésére tökéletes helyszín.
Érkezésünkkor aggódtunk, hogy a napok óta tomboló orkán erejű szél miatt a parkolóban található nagy fák letöredező ágai esetleg kárt okozhatnak az autónkban, ezért becsekkolásnál megkédeztük, hogy esetleg az időjárásra való tekintettel használhatnánk-e a szálloda garázsát. Igazából mi a “nem” válaszra számítottunk de meglepődve tapasztaltuk ennek ellenkezőjét.
A szobánk a -1 szinten volt megtalálható, amelyhez az éttermi szakaszon kellett keresztülmenni. Továbbá a folyosóról a bejutás a szobánkba dupla ajtón keresztül történt. Ezek kicsit furának hatottak először, de meg lehetett szokni.
A kártyaolvasóval kicsit néha trükközni kellett a külső ajtónál, nem mindig érzékelte a kártyát
A szoba felszereltsège és tisztasága teljesen rendben volt, meg voltunk elégedve vele.
Az ágy és a párna kényelmes volt.
Egyedül a termosztáttal gyűlt meg a bajunk a második este. Valamiért nem sikerült beállítani a kívánt hőfokra, csak hosszas babrálás után.
Külön tetszett a kis kerti szekció a szobából kilépve.
Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak, külön köszönet reggelinél az alternatív tejekért.
Egy 3tételes borkóstolón is részt vettünk az első este, melyet a hotel egyik alkalmazottja tartott. A felkészültsége megfelelő volt, a borok közül 1 nagyon nem jött be nekünk, de hát ízlések és pofonok :)
A wellness jól felszerelt, a kért masszázs kellemes volt. Itt ismét furcsa volt, hogy a -1-en található wellness részlegről az emeletre kellett átsétálni az egyik erre kiakalkított szobába.
A szállodát általánosságban jellemző kreatív dekorációkért külön plusz pont jár.
Összességében csak ajánlani tudom egy kényelmes pihentető hétvégéhez.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: piribalogh88