“Az egyik legjobb hely ”
Szeremley Borház értékelése

Szeremley Borház
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 26. mobiltelefonon

Kitűnő ételek, kedves kiszolgálás, panoráma , mi kell ennél több A borválaszték nagyon jó, az árak pedig elérhetők.

Köszönet neki: travep

Értékelés időpontja: 2017. augusztus 28.

Kifejezetten pozitív, hogy a kevésbé széles ételválasztéknak köszönhetően minőségi és épp akkora adagokat kaptunk, melynek hála a kiváló sós karamelles desszertről se kellett lemondanunk. A kilátás, fejünk felett a lugassal, páratlan és gyönyörű, utószezon miatt se szúnyog, se teltház nem volt, és nagyon gyorsan felszolgálták az ételeket. Évek óta kellemes élmény, jövőre sem hagyjuk ki.

Köszönet neki: veronikam394
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 9. mobiltelefonon

Nagyon szörnyű élmény volt. A pincérek azt se tudták milyen ételek szerepelnek az étlapon. Próbáltam több üdítőt is választani de azt a választ kaptam hogy nincs. Rendeltünk levest és főételt is de csak a főételt kaptuk meg. Azt se úgy ahogy rendeltük. Amikor megjegyeztük a pincérnek hogy rendeltünk levest is akkor azt a választ kaptuk hogy akkor majd kihozza a főétel után... A vacsora végén kértük a vásárlók könyvét amit majd 20 perc keresgélés és egy kisebb veszekedés után mely szerint nekik nincs ilyen könyvük végül megkaptunk. De rájöttünk hogy egy ilyen régi könyvbe ami nagyjából időszámításunk előtt nyitottak meg, felesleges írni. Azóta ha ismerősünk hozzájuk akar menni, lebeszélem erről a kis kalandról. SOHA TÖBBET BE NEM TESZEM A LÁBAMAT ERRE A HELYRE! A kilátás valóban gyönyörű de az nem tudja feledtetni ezt a szörnyű élményt!

2  Köszönet neki: andras87
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 7.

Az étterem kerthelyisége gyönyörű, a panoráma fantasztikus, de sajnos csalódottan távoztunk. Céges vacsorán voltunk 24 fő, asztalt foglaltunk a kerthelyiségbe, amikor odaértünk, az asztalok még nem voltak elkészítve, nekem és 2 kolléganőmnek kellett húzkodni az asztalokat, az egyik pincér segített, de aztán elment.
Nagyon sokáig kellett várni, mire kérni tudtunk italt, a Borkoktél isteni finom volt, de egy idő után mikor újra kértünk, mondták, hogy nem tudnak hozni, mert elfogyott.....
Az étel kínálat nagyon gyenge és nagyon kevés, puccos ételek vannak, amik szerintem nem illenek a helyhez, a környezethez. Hagymás rostélyost kértünk többen is, amihez steak-et adtak....ami rágós volt, nem bírtam megenni, se a többi 2 kolléga, jól átsötve kértük, de véres volt a közepe...A Hagymás rostélyost nem steak húsból szokták készíteni...
Saláta, amiből csak 1 féle volt borzasztóan kis adag volt, egy kis tenyérnyi. Sajnos nekem és a cégnek is nagy csalódást okozott a hely.
Ez egy borház, de pl. mikor zsíroskenyeret kértünk a bor mellé, mondták hogy az nincs, pedig ez alap lenne....Azt gondolom nem egy bonyolult étel :D a bor mellé.

Köszönet neki: Pepis88
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 2. mobiltelefonon

Ha belépsz a borházba, érzed a történelmet. Régi bútorzat, kedves személyzet fogad, hűs levegő, kiváló borok. Mi kellhet ennél több?

Köszönet neki: Peter_Kovacs_Smith

A következőt megtekintő utazók: Szeremley Borház ugyancsak megtekintették

Badacsonytomaj, Veszprém megye
Káptalantóti, Veszprém megye

Badacsonytomaj, Veszprém megye
Szigliget, Veszprém megye

Járt már itt: Szeremley Borház? Ossza meg benyomásait!