“Fantasztikus kilátás, szuper ételek”
Szeremley Borház értékelése

Szeremley Borház
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 7.

Rugalmasak és kedvesek voltak a felszolgálók, az ételek fantasztikusak voltak, szerettük a borokat is. Ami pedig varázslatos, az a kilátás. Napokig néztem volna a Balatont az asztalunk mellől. Mindenkinek csak ajánlani tudom, mi fantasztikusan éreztük magunkat.

Köszönet neki: 300be_tab

Értékelés időpontja: 2018. május 28. mobiltelefonon

Sajnos rengeteget kellett várnunk az ételre, pedig egyáltalán nem kértünk bonyolult ételeket. Többet vártam az árak és a helyszín alapján és sajnos a 2,5 óra várakozás (3fogás) teljesen keresztülvágta az eredeti programtervünket pedig rajtunk kívül még 3 asztalnál ültek csak.
A látvány ellenben lenyűgöző és szerencsére elfeledteti a hosszú várakozást.

1  Köszönet neki: JuditEmmaT
Értékelés időpontja: 2017. október 23. mobiltelefonon

Véletlenül tértünk be barátainkkal egy őszi esős hétvégén. Ebédelni szerettünk volna, ami sajnos nem sikerült. A panoráma csodálatos. A vendégház a belépve egy látványkonyhák fogadott és családias meleg közeg. Az embernek kedve támadt volna ide elbújni örök életére :)

Köszönet neki: kovacsdbo
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 26. mobiltelefonon

Kitűnő ételek, kedves kiszolgálás, panoráma , mi kell ennél több A borválaszték nagyon jó, az árak pedig elérhetők.

Köszönet neki: travep
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 28.

Kifejezetten pozitív, hogy a kevésbé széles ételválasztéknak köszönhetően minőségi és épp akkora adagokat kaptunk, melynek hála a kiváló sós karamelles desszertről se kellett lemondanunk. A kilátás, fejünk felett a lugassal, páratlan és gyönyörű, utószezon miatt se szúnyog, se teltház nem volt, és nagyon gyorsan felszolgálták az ételeket. Évek óta kellemes élmény, jövőre sem hagyjuk ki.

Köszönet neki: veronikam394

A következőt megtekintő utazók: Szeremley Borház ugyancsak megtekintették

Káptalantóti, Veszprém megye
Badacsonytomaj, Veszprém megye

Szigliget, Veszprém megye
Badacsonytomaj, Veszprém megye

Járt már itt: Szeremley Borház? Ossza meg benyomásait!