“St Orbán vagy vmi”
Szeremley Borház értékelése

Szeremley Borház
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 31. mobiltelefonon

A negatív értékelések miatt tértünk be!
Lélegzetelállító panoráma, kedves és gyors kiszolgálás,szuper ételek
Meglepett, hogy nagyon szép tálalás volt és finom ízletes az étel
Kislányom desszertértékelőként 5csillagosnak zsűrizte
Nem szabad kihagyni!

Köszönet neki: Cserikata

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 14. mobiltelefonon

Nem szoktam negatív értékelést adni, de ez a hely kiérdemelte, mivel a kedvetlen kiszolgálás mellett sikerült meginnom életem egyik legrosszabb kávéját, és borát. Szerencsére az ételeket nem sikerült megkóstolom hálát adva ezért a Jó Istennek! Ui: a képen a bor nem véletlen maradt meg És a számla is kijött 22 és fél perc alatt!!!

Köszönet neki: EndreZ3
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 7.

Rugalmasak és kedvesek voltak a felszolgálók, az ételek fantasztikusak voltak, szerettük a borokat is. Ami pedig varázslatos, az a kilátás. Napokig néztem volna a Balatont az asztalunk mellől. Mindenkinek csak ajánlani tudom, mi fantasztikusan éreztük magunkat.

Köszönet neki: 300be_tab
Értékelés időpontja: 2018. május 28. mobiltelefonon

Sajnos rengeteget kellett várnunk az ételre, pedig egyáltalán nem kértünk bonyolult ételeket. Többet vártam az árak és a helyszín alapján és sajnos a 2,5 óra várakozás (3fogás) teljesen keresztülvágta az eredeti programtervünket pedig rajtunk kívül még 3 asztalnál ültek csak.
A látvány ellenben lenyűgöző és szerencsére elfeledteti a hosszú várakozást.

1  Köszönet neki: JuditEmmaT
Értékelés időpontja: 2017. október 23. mobiltelefonon

Véletlenül tértünk be barátainkkal egy őszi esős hétvégén. Ebédelni szerettünk volna, ami sajnos nem sikerült. A panoráma csodálatos. A vendégház a belépve egy látványkonyhák fogadott és családias meleg közeg. Az embernek kedve támadt volna ide elbújni örök életére :)

Köszönet neki: kovacsdbo

A következőt megtekintő utazók: Szeremley Borház ugyancsak megtekintették

Badacsonytomaj, Veszprém megye
Káptalantóti, Veszprém megye

Badacsonytomaj, Veszprém megye
Szigliget, Veszprém megye

Járt már itt: Szeremley Borház? Ossza meg benyomásait!