“Többet nem megyünk”
Szeremley Borház értékelése

Szeremley Borház
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 22. mobiltelefonon

Azért esett a választásunk az étteremre, mert egyrészt a Laposa és Szeremley név garanciát jelent nekünk, továbbá, mert az étlapon az ételeket allergén információval látták el, így én mint gluténérzékeny is biztonsággal fogyaszthatok. A honlapon gluténmentesként feltüntetett borjú raguleves az étteremben már glutén tartalmú volt, így húslevest kértem tészta nélkül. Tésztával sikerült felszolgálni, majd egy utólagos "bocsival" kicserélték. Főételnek az étlapon gluténmentes jelzéssel ellátott jércemellet választottam. A díszítés, mint utólag kiderült glutént tartalmazott, megérzésből nem ettem meg, valamint a tányér azon részét, ahol a díszítés volt, "kihagytam". Mikor rákérdeztem, valamint a gluténérzékenyek glutén tartalmú étel elfogyasztásának következményeit elmondtam, a válasz annyi volt, hogy szerencse, hogy nem ettem meg. Elnézést nem kimondottan kaptam, holott az egészségemről van szó. A két fogásból egyet sem sikerült teljesíteni. A Párom értékelése kapcsán a felszolgáló számonkért minket a többi vendég előtt, amely további kellemetlen pillanatokat okozott.

Köszönet neki: KrisztaS5

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 10. mobiltelefonon

Már a balatoni panoráma és az árnyas lugas miatt megéri ide ellátogatni, de az idei évben a konyha is olyan csodákat kínált, hogy biztosan visszatérő vendégek leszünk. A kiszolgálás udvarias és segítőkész.

Köszönet neki: juditbedi
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 31. mobiltelefonon

A negatív értékelések miatt tértünk be!
Lélegzetelállító panoráma, kedves és gyors kiszolgálás,szuper ételek
Meglepett, hogy nagyon szép tálalás volt és finom ízletes az étel
Kislányom desszertértékelőként 5csillagosnak zsűrizte
Nem szabad kihagyni!

Köszönet neki: Cserikata
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 14. mobiltelefonon

Nem szoktam negatív értékelést adni, de ez a hely kiérdemelte, mivel a kedvetlen kiszolgálás mellett sikerült meginnom életem egyik legrosszabb kávéját, és borát. Szerencsére az ételeket nem sikerült megkóstolom hálát adva ezért a Jó Istennek! Ui: a képen a bor nem véletlen maradt meg És a számla is kijött 22 és fél perc alatt!!!

Köszönet neki: EndreZ3
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 7.

Rugalmasak és kedvesek voltak a felszolgálók, az ételek fantasztikusak voltak, szerettük a borokat is. Ami pedig varázslatos, az a kilátás. Napokig néztem volna a Balatont az asztalunk mellől. Mindenkinek csak ajánlani tudom, mi fantasztikusan éreztük magunkat.

Köszönet neki: 300be_tab

A következőt megtekintő utazók: Szeremley Borház ugyancsak megtekintették

Badacsonytomaj, Veszprém megye
Káptalantóti, Veszprém megye

Badacsonytomaj, Veszprém megye
Szigliget, Veszprém megye

Járt már itt: Szeremley Borház? Ossza meg benyomásait!