“Spontán ebéd”

Szeremley Borház
Étkezési lehetőségek: Rezervátumok
Étkezési lehetőségek: Rezervátumok
Értékelés időpontja: 2018. december 16. mobiltelefonon

Az étterem nagyon hangulatos, kellemes zenèk szóltak és szuper a dizàjn is. A kert télen is lélegzetelàllító, a balatoni panormàval együtt.

A kiszolgálás kedves volt, ès gyors, bár kevesen voltak az étteremben.

A leves nagyon ízletes volt ès kellően meleg! A főételek közül a libamell sütőtök pürével és vörös boros körtével isteni volt! A szűzérme rendben volt, de nem volt kiemelkedő.

A Szeremley-borok pedig nagyon kellemesek, remekül kiegèsztítettèk az èteleket! Èrdemes felsétàlni! ☺️

A látogatás dátuma: 2018. december
Köszönet neki: kamillt2018

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 23.

Nekem a Laposa, és a Szeremley garanciát jelent, a mai napig is, DE itt a gluténmentességet nem garantált.... A séf nincs tisztában azzal, hogy ha a díszítés glutént tartalmaz, akkor NEM rakom rá az ételre. A levest simán kihozták tésztával, a pincér a 10 darab borból nem tudott érdemleges választ adni a kérdésekre. Nincs só, bors, fogvájó az asztalon, ízetlen volt a csirkemell, középszerű a húsleves, finom volt viszont a raguleves, és a szűzérme. A borok kiválóak! Sajnálom mert nyár óta készültünk ide.... 4 éve Szeremley néven teljesen rendben volt... Az értékelés után kb. 2 perccel, a pincér az összes vendég előtt zokon vette a kritikánkat (Facebookon 4-est kaptak az 5-ből), és számon kért minket, hogy miért ez az értékelés!!! 2 ételből 2-t rontottak el (glutén miatt), majd egy "bocsi"-val elintézte, miközben vitte az ebédet egy másik asztalhoz. Majd megkérdeztem, mit tettek volna, ha roham mentő lett volna a vége?? Köszönjük, de csalódtunk a személyzetben..

Köszönet neki: marczygyor
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 22. mobiltelefonon

Azért esett a választásunk az étteremre, mert egyrészt a Laposa és Szeremley név garanciát jelent nekünk, továbbá, mert az étlapon az ételeket allergén információval látták el, így én mint gluténérzékeny is biztonsággal fogyaszthatok. A honlapon gluténmentesként feltüntetett borjú raguleves az étteremben már glutén tartalmú volt, így húslevest kértem tészta nélkül. Tésztával sikerült felszolgálni, majd egy utólagos "bocsival" kicserélték. Főételnek az étlapon gluténmentes jelzéssel ellátott jércemellet választottam. A díszítés, mint utólag kiderült glutént tartalmazott, megérzésből nem ettem meg, valamint a tányér azon részét, ahol a díszítés volt, "kihagytam". Mikor rákérdeztem, valamint a gluténérzékenyek glutén tartalmú étel elfogyasztásának következményeit elmondtam, a válasz annyi volt, hogy szerencse, hogy nem ettem meg. Elnézést nem kimondottan kaptam, holott az egészségemről van szó. A két fogásból egyet sem sikerült teljesíteni. A Párom értékelése kapcsán a felszolgáló számonkért minket a többi vendég előtt, amely további kellemetlen pillanatokat okozott.

Köszönet neki: KrisztaS5
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 10. mobiltelefonon

Már a balatoni panoráma és az árnyas lugas miatt megéri ide ellátogatni, de az idei évben a konyha is olyan csodákat kínált, hogy biztosan visszatérő vendégek leszünk. A kiszolgálás udvarias és segítőkész.

Köszönet neki: juditbedi
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 31. mobiltelefonon

A negatív értékelések miatt tértünk be!
Lélegzetelállító panoráma, kedves és gyors kiszolgálás,szuper ételek
Meglepett, hogy nagyon szép tálalás volt és finom ízletes az étel
Kislányom desszertértékelőként 5csillagosnak zsűrizte

Szigliget, Veszprém megye
Badacsonytomaj, Veszprém megye

Káptalantóti, Veszprém megye
Badacsonytomaj, Veszprém megye

Járt már itt: Szeremley Borház? Ossza meg benyomásait!