“Kilátás”
Laposa Borbirtok értékelése

Laposa Borbirtok
A látnivaló részletes adatainak megjelenítése
A látnivaló részletei
A látogatás ajánlott hossza: 1-2 óra
Értékelés időpontja: 2018. január 6. mobiltelefonon

Jó borok, szakértő kiszolgálás, gyönyörű panoráma. Minden megvolt ahhoz, hogy jól érezzük magunkat. Az Apukám világa Négy hegy nevű borokat különösen ajánlom.

Köszönet neki: Beata O

Értékelés időpontja: 2018. január 6.

Remekül éreztük magunkat! Remek szórakoztató borkostolás, kíváló előétel! Csak ajánlani tudom! Csodás környezet!

Köszönet neki: Nikolett H
Értékelés időpontja: 2018. január 3.

Az újév napján, zárás előtt 3/4 órával érkeztünk egy pohár borra. Nagyon szép a kilátás, majd egyszer világos nappal is megnézzük.
Kicsit úgy éreztem, későn érkeztünk, és bár profi volt a kiszolgálás, kényelmetlenül éreztem magam emiatt....
A borok finomak, nem egy olcsó hely, de a kilátás és a környék miatt mindenképpen érdemes egyszer ide ellátogatni.

Köszönet neki: Kicsicsillag75
Értékelés időpontja: 2017. december 30. mobiltelefonon

Kötelező megálló Badacsonyban a Laposa terasz.Ha kocsival jövünk,akkor csak egy kávét iszunk.Pazar kilátás.Tökéletes élmény.Na és persze finom kávé.

Köszönet neki: Szilvaszem
Több értékelés megtekintése
Értékelés időpontja: 2017. november 12. mobiltelefonon

Fantasztikus! Minden! A helyszín, a borok, a személyzet, a szakertelem! A borkóstoló kihagyhatatlan! A borkorcsolyák isteniek! Csak így tovabb!

Köszönet neki: VivienBp

A következőt megtekintő utazók: Laposa Borbirtok ugyancsak megtekintették

Balatonfüred, Veszprém megye

Járt már itt: Laposa Borbirtok? Ossza meg benyomásait!