“Mindig megbizható minőség és gyors, udvarias kiszolgállás”
Loki Csarda értékelése

Loki Csarda
1. helyezett 3 Éttermek közül Marcali
Értékelés időpontja: 2018. március 5.

Gyakran utazom családommal az étterem előtt, majdnem mindíg megállunk, ebédre vagy vacsorára. Az étlap megbizhatóan hozza az elvárásnak (és megszokásnak) megfelelőt, "végigettünk" majdnem minden ételt.
Barátságos, de nem rámenős-tolakodó a kiszolgálás, még teltház esetén is van egy barátságos szó. Törzsvendégnek érzem magam, pedig csak kb. havonta járunk oda.
Gyerekünk nem hagyja ki az állatok megtekintését, Önök se hagyják ki.
Barátságos kiszolgálás, kellemes árfekvés, megbizható minőség. Csak javasolni tudom jövet-menet.

Köszönet neki: CsabaF103

Értékelés időpontja: 2018. február 4.

Nagyon szeretjük a helyet, visszajáró vendégként gyakran megfordulunk itt és még soha nem csalódtunk. Magyaros konyha, gyors kiszolgálás, kedves pincérek és nagyszerű ár-érték arány jellemzi a helyet. Ha a környéken jár, kár kihagyni. Hétvégén este élő zene van. Hétvégén este javasolt asztalt foglalni.

Köszönet neki: SzabolcsD26
Értékelés időpontja: 2017. november 1. mobiltelefonon

Most jártam először az ètteremben, pedig sok jót hallottam róla eddig.
A kiszolgálás kifogástalan, előzékeny udvarias pincérek, a hely hangulatos, jól megközelíthető.
Az ètlap kedvesen tréfás. Nagyon szimpatikus, hogy az árak kis és nagy adagokban is fel vannak tüntetve. Már eleve a lehetőség is szerintem nagyszerű. Én nem szeretek egyszerre sokat enni, az étel pazarlásàt pedig egyenesen gyűlölöm.
Az árak borzasztóan barátságosak az ètelek nagyon finomak. Nem véletlen volt egy hétköznap este majdnem teltház.
A Vicáknét mindenkinek jó szívvel ajánlom. Paprikás, hagymás, májas csirke tejfölös dödöllèvel.
Még egy pozitívum számomra, elfogadnak Amex-et.
Sajnos a desszert már nem fért belénk, ezért vissza kell mennünk, de örömmel tesszük. :)
Csillagos 5-ös volt nálam.
Mindenkinek szeretettel ajánlom ha arra jár.

1  Köszönet neki: Petra_BP
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 10. mobiltelefonon

Rántott hús 5*! Nincs az etlapon de kérésre megcsinálták. Olyan amilyennek a nagy könyv szerint lennie kell. Ajánlom !

Köszönet neki: tothi007
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 21.

"Visszaesőként" látogattuk meg az éttermet, és várhatóan még ezt többször is megtesszük, Gazdag választék, ami valóban változatosságot jelent, nem pedig ugyanazokat az ételeket más néven. Jól harmonizáló ízek, szép adagok. Egyedüli hiba, hogy a köretként felszolgált krokett mélyhűtött alapanyagból készült - méltatlan a helyhez.

Köszönet neki: Zilahy

A következőt megtekintő utazók: Loki Csarda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Loki Csarda? Ossza meg benyomásait!