“Budapest I.”

Viator Apátsági Étterem
Konyha: Nemzetközi
Értékelés időpontja: 2018. július 14. mobiltelefonon

Kifogástalan, rendkívül előzékeny felszolgálás , tisztaság és harmónia. Az ételek tálalása gasztronómiai remekmű. A szakmai hozzáértés kétségtelen. Visszatérünk, köszönjük.

1  Köszönet neki: RoniGyuszi

Értékelés időpontja: 2018. július 4.

Heten mentünk, amiből négyen 10 év alattiak voltak. Szerintem nem volt telt ház, és már inkább délután volt, mint dél, így nem tudom, hogy miért tartott a 3 főétel és a 4 gyerekmenű szervírozása 30 percig. Persze lehet, hogy minden frissen készül, azonban még így is soknak tűnt. Nem tudom megmagyarázni miért, de a kiszolgálás sem volt tökéletes, lehet, hogy egy kicsit több odafigyelés, előre gondolkodás kellett volna. Az ételek egyébként ízletesek, finomak, de nagyjából árában vannak. Ezért nem fogok utazni, de ha arra járok, akkor még egy próbát megér.

Köszönet neki: keszegh
Értékelés időpontja: 2018. június 17.

Vasárnap délután két óra körül érkeztünk,a terasz csak félig volt tele,egy részén a napvitorlákat sem húzták ki.Az egyik asztaltól távoztak,megpróbáltunk odamenni,és egy rendkívül udvariatlan,és barátságtalan pincérnő ránkripakodott,hogy ne mozduljunk,mert azt más fogja megkapni,erre a szomszéd asztaltól telepedtek át mert ott kissé sütött rájuk a nap.Ezt követően bátorkodtunk megkérdezni,hogy lesz -e hely,erre kb.10 perc után azt a választ kaptuk,hogy ugyan leülhetünk,de 50 percig ne is számítsunk semmi ételre,ezért inkább eljöttünk,arcukon döbbenettel!Ez nem vendégmarasztaló taktika!!

Köszönet neki: ZsuzsaP49
Értékelés időpontja: 2018. június 9. mobiltelefonon

Csak annak ajánlott, aki rengeteg idővel és türelemmel rendelkezik. Éhesen ne menjen senki, nem ajánlom! ———

2  Köszönet neki: Jagoda33
Értékelés időpontja: 2018. május 21. mobiltelefonon

Nagyon lassú a kiszolgálás és nagyon drága. Csak a környezet miatt adtam nekik két csillagot. Egyáltalán nem olyan mint aminek promozzák magukat. Gyenge.

1  Köszönet neki: 974bal_zsh

A következőt megtekintő utazók: Viator Apátsági Étterem ugyancsak megtekintették

Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Pannonhalma, Győr-Moson-Sopron megye
Tenyo, Győr-Moson-Sopron megye

Pannonhalma, Győr-Moson-Sopron megye

Járt már itt: Viator Apátsági Étterem? Ossza meg benyomásait!