Értékelés időpontja: 2017. szeptember 6.

Romantikus épületben hangulatos szobák. Klassz kis szoba, tiszta, szép fürdőszobával. A reggeli finom, választék mindenből 2-3 féle. A wellness nem nagy, de nekünk elég volt. A konditermet próbáljátok ki, nagyon jó gépek vannak! Ajánlom mindenkinek! A folyosó citrus illatú, isteni!
A szórakozóhelyről felhallatszik a zene, beszélgetés a belső udvarról.

• Ott-tartózkodás: 2017. augusztus, utazás jellege: családi
1  Köszönet neki: SzaboEmese
Értékelés időpontja: 2017. április 24.

A férjem lepett meg az ebéddel.
Igazándiból nem is ide indultunk de aztán itt kötöttünk ki.
A Pizza Palazzóban akartunk ebédelni.
De ott nem fogadták el a férjem kártyáját.
Így elsétáltunk a szállodához.
Kedvesen fogadtak minket.
Nagyon finomat ettünk.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
A desszert különösen finom volt.
A három csokis szuflé.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.

• Ott-tartózkodás: 2017. március, utazás jellege: páros
Köszönet neki: Satzy2015
Értékelés időpontja: 2017. április 17.

Szálloda kényelmes, wellness részleg pici, de kellemes és tiszta. Legjobb a szálloda étterme, kitűnő húsvéti menüvel készültek, és minden étkezésnél minőségi, kifogástalan ételeket fogyasztottunk,valamint színvonalas kiszolgálásban volt részünk csodás környezetben.

• Ott-tartózkodás: 2017. április, utazás jellege: páros
Köszönet neki: Namarszi
EK H, a Erzsébet Királyné Szálloda alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. április 19.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen, hogy húsvéti tartózkodásuk helyszínéül szállodánkat választották! Örömünkre szolgál, hogy kellemesen érezték magukat és hogy az Erzsébet Királyné Étterem húsvéti menüje elnyerte tetszésüket.

Reméljük a jövőben is vendégül láthatjuk Önöket!

További szép napot kívánunk Önnek,
Az Erzsébet Királyné Szálloda csapata

Értékelés időpontja: 2016. január 29.

A legjobb étterem Gödöllön, remek kiszolgálás és jó magyaros konyha! Mind az étteremben vacsoránál, mind reggelinél, ebédnél és szobaszervíznél (akár esküvő alatt is). Nagyon ajánlott hely!

Köszönet neki: Blaske G
EK H, a Erzsébet Királyné Szálloda alkalmazásában álló Director of Sales válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. február 19.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük a kedves visszajelzést, örömünkre szolgált hogy jól érezte magát szállodánkban, szeretettel várjuk vissza!

Üdvözlettel és köszönettel:
Az Erzsébet Királyné Szálloda csapata

Értékelés időpontja: 2015. október 7.

A szálloda Godollo foutcajan es foteren, a Szabadsag ter-Dozsa Gyorgy ut tengelyen helyezkdik el, lepesre a HEV-megallotol es kellemes setakra Godollo nevezetes parkjaitol, latnivaloitol es a vilaghiru Grassalkovich-Kastelytol.

A szalloda remek ar/ertek aranyu, jol felszerelt es ami kulon kiemelendo, nagyon professzionalis es rugalmas szemelyzet, mind a vezetoseg, mind a recepcio és étterem szempontjabol. Mi egy 3 honapos kisbabaval voltunk, es mindenki nagyon kedves es segitokesz volt.
A szallodahoz tartozo relakacios sziget is remek kialakitasu, szep fitness center, szauank es jakuzzi, csak ajanlani tudom a pihenesre vagyoknak!

• Ott-tartózkodás: 2015. október, utazás jellege: családi
Köszönet neki: Blaske G
EK H, a Erzsébet Királyné Szálloda alkalmazásában álló Értékesítési igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2015. december 30.

Kedves Vendégünk!
Minden dolgozónk nevében köszönjük hogy megosztotta véleményét szállodánkról, nagy örömmel tölt el minket hogy kellemesen telt a nálunk töltött idő. Szeretettel várjuk Önöket vissza jövőre is, számos izgalmas családi programot szervez Gödöllő és a Kastély az elkövetkezendő évben.
Üdvözlettel: