Értékelés időpontja: 2017. szeptember 6.

Romantikus épületben hangulatos szobák. Klassz kis szoba, tiszta, szép fürdőszobával. A reggeli finom, választék mindenből 2-3 féle. A wellness nem nagy, de nekünk elég volt. A konditermet próbáljátok ki, nagyon jó gépek vannak! Ajánlom mindenkinek! A folyosó citrus illatú, isteni!
A szórakozóhelyről felhallatszik a zene, beszélgetés a belső udvarról.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. augusztus
1  Köszönet neki: SzaboEmese
Értékelés időpontja: 2017. április 24.

A férjem lepett meg az ebéddel.
Igazándiból nem is ide indultunk de aztán itt kötöttünk ki.
A Pizza Palazzóban akartunk ebédelni.
De ott nem fogadták el a férjem kártyáját.
Így elsétáltunk a szállodához.
Kedvesen fogadtak minket.
Nagyon finomat ettünk.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
A desszert különösen finom volt.
A három csokis szuflé.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. március
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Satzy2015
Értékelés időpontja: 2017. április 17.

Szálloda kényelmes, wellness részleg pici, de kellemes és tiszta. Legjobb a szálloda étterme, kitűnő húsvéti menüvel készültek, és minden étkezésnél minőségi, kifogástalan ételeket fogyasztottunk,valamint színvonalas kiszolgálásban volt részünk csodás környezetben.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. április
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Namarszi
EK H, a Erzsébet Királyné Szálloda alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. április 19.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen, hogy húsvéti tartózkodásuk helyszínéül szállodánkat választották! Örömünkre szolgál, hogy kellemesen érezték magukat és hogy az Erzsébet Királyné Étterem húsvéti menüje elnyerte tetszésüket.

Reméljük a jövőben is vendégül láthatjuk Önöket!

További szép napot kívánunk Önnek,
Az Erzsébet Királyné Szálloda csapata

Értékelés időpontja: 2016. január 29.

A legjobb étterem Gödöllön, remek kiszolgálás és jó magyaros konyha! Mind az étteremben vacsoránál, mind reggelinél, ebédnél és szobaszervíznél (akár esküvő alatt is). Nagyon ajánlott hely!

Köszönet neki: BlaskeG
EK H, a Erzsébet Királyné Szálloda alkalmazásában álló Director of Sales válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2016. február 19.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük a kedves visszajelzést, örömünkre szolgált hogy jól érezte magát szállodánkban, szeretettel várjuk vissza!

Üdvözlettel és köszönettel:
Az Erzsébet Királyné Szálloda csapata

Értékelés időpontja: 2015. október 7.

A szálloda Godollo foutcajan es foteren, a Szabadsag ter-Dozsa Gyorgy ut tengelyen helyezkdik el, lepesre a HEV-megallotol es kellemes setakra Godollo nevezetes parkjaitol, latnivaloitol es a vilaghiru Grassalkovich-Kastelytol.

A szalloda remek ar/ertek aranyu, jol felszerelt es ami kulon kiemelendo, nagyon professzionalis es rugalmas szemelyzet, mind a vezetoseg, mind a recepcio és étterem szempontjabol. Mi egy 3 honapos kisbabaval voltunk, es mindenki nagyon kedves es segitokesz volt.
A szallodahoz tartozo relakacios sziget is remek kialakitasu, szep fitness center, szauank es jakuzzi, csak ajanlani tudom a pihenesre vagyoknak!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2015. október
Köszönet neki: BlaskeG
EK H, a Erzsébet Királyné Szálloda alkalmazásában álló Értékesítési igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2015. december 30.

Kedves Vendégünk!
Minden dolgozónk nevében köszönjük hogy megosztotta véleményét szállodánkról, nagy örömmel tölt el minket hogy kellemesen telt a nálunk töltött idő. Szeretettel várjuk Önöket vissza jövőre is, számos izgalmas családi programot szervez Gödöllő és a Kastély az elkövetkezendő évben.
Üdvözlettel: