“Színvonalas étterem a város szívében ”
Smarni Étterem értékelése

Smarni Étterem
Értékelés időpontja: 2018. március 13. mobiltelefonon

Egy tárgyalás után az éhhalál küszöbén estem be hétköznap az étterembe. A berendezés ízléses és modern. A kiszolgálás nagyon kedves és udvarias. Az ételek kifogástalanok. Bélszín carpacciot ettem, amin a dresszing különösen finom volt rajta. A kacsamáj cappuccinos szalvéta gombócon nagyon ízletes. A csokiszuflé pedig olyan, ahogy az a nagykönyvben írva vagyon. Mindenkinek szeretettel ajánlom a helyet!

Köszönet neki: ablakzsir_fm

Értékelés időpontja: 2018. március 11. mobiltelefonon

Gyors, kedves, figyelmes kiszolgálás. Változatos étlap, ízletes ételek. Tiszta, igényesen dekoralt helységek. Makulátlan mosdó!

Köszönet neki: nyiradij
Értékelés időpontja: 2018. február 28.

Családi ebéd alkalmával próbáltuk ki a Smarnit. Már az előételnél kiderült, hogy valami "nem stimmel" itt. Kiderült, hogy glutén mentes étterem, bár erről sem írásban sem szóban nem kaptunk tájékoztatást, mindazonáltal ezt az információt is betudván, a további véleményeinket is ez alapján alakítottuk, mert hát némely alapanyagok nem a megszokottak voltak. Alapvetően teljesen elégedettek voltunk, a kiszolgálás és a vendégre figyelés kimondottan kiemelkedő volt. A végleges véleményem kialakításához azonban még egy látogatást kell tennem hamarosan :-)

Köszönet neki: VarjuSN
Értékelés időpontja: 2018. február 7. mobiltelefonon

Finom ízek, normális adagok, kedves kiszolgálás, és gluten free. Mi kell még. ;) Pestről is bőven megéri kiruccanni.. ;)

Köszönet neki: flowerpeti
Értékelés időpontja: 2018. február 5.

Karácsony előtt voltunk céges vacsorán a "SMARNI"-ban, mindeki nagy megelégedésére. A rendelt ételek finomak voltak, az italok megfelelőek, elfogadható áron. A kiszolgálás korrekt volt, nem volt túl zavaró a "haverkodásos" stílus, bár egy számmal profibb is elképzelhető és kivitelezhető lehetett volna. Mivel több csoport is egyidejűleg volt, a várakozás néha hosszabbra nyúlott, de még az elfogadható tartományon belül. Újra jövök, mert a névadó ételt nem sikerült megkóstolni, akkora volt a rendelt főétel adag.

Köszönet neki: CsabaF103

A következőt megtekintő utazók: Smarni Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Smarni Étterem? Ossza meg benyomásait!