Gödöllői Királyi Kastély
Mai nyitvatartás: 10:00 - 18:00
Szép kastély

Szép a kastély, a parkja gyönyörű. Csodás időben voltunk ott. Végig néztük a kiállítást, szépen... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. október 27.
eadamek
Séta a Királyi kastély kertjében

A kastély kertje ingyen látogatgató. Hatalmas füves, virágos, fás terület. Jó a levegő és kellemes... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. július 13.
Krisztina F
mobiltelefonon
Mind a(z) 575 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2017. december 23. mobiltelefonon

A hazai viszonyokhoz képest, egy szépen elrendezett, érthető kiállítást láttunk. A kiírások és a témavezetés nagyon átgondolt volt, így audio guide nélkül is feldolgozható volt a látvány. Külön kiemelném, hogy a kastély sorsát up to date követi nyomon. A lányom egy szülinapi programon vett részt a kastélyban, amíg a barátnőmmel sétáltunk. Kb 4 órát "nyelte el" a program, és rettentően lelkesen tért vissza. A múzeumpedagógus tartalmas és változatos szórakozást biztosított nekik is.

A program dátuma: 2017. december
Köszönet neki: ErikaR2810
Értékelés időpontja: 2017. november 18. mobiltelefonon

A kastély és a kert gyönyörű.
Hétvégén voltunk, de tárlatvezetés nem volt. Az audioguide lehetőségéről nem tájékoztattak. Miután megvettük a kombinált belépőket és megtudtuk, hogy nincs tárlatvezetés térképet kértünk, mire kinevettek(!) minket. Pedig eltévednünk sikerült és azt hiszem ennyi pénzért elvárhatna az ember egy tájékoztató térképet. (Más hasonló helyen legalábbis szokás.)

1  Köszönet neki: ZsuP3
Értékelés időpontja: 2017. november 15.

kicsit többet vártam tőle, szép de az én véleményem alapján kéne interaktív kiállítás is. inkább pároknak ajánlanám

A program dátuma: 2017. május
Köszönet neki: barb1993
Értékelés időpontja: 2017. november 7.

A kastélylátogatás - főleg, ha az ember alapos - meglehetősen időigényes. A végére el is lehet fáradni. A kávézó kitűnő lehetőség a pihenésre, felfrissülésre. A kávé jó, a sütemények finomak, a kiszolgálás gyors. Ráadásul, még a vendég tájékoztatásáról is gondoskodnak. Az asztal üveglapja alatt mi például olyan papírt találtunk, ami felhívta a figyelmet az esti hangversenyre. Még időben. Sikerül elcsípnünk az utolsó jegyek egyikét. Kitűnő zongora éa zenekari est volt, kár lett volna kihagyni. A kávézó nélkül nem szereztünk volna róla tudomást.

Köszönet neki: ownerrest
Értékelés időpontja: 2017. október 30. mobiltelefonon

Elég drága a belépőjegy, ugyanakkor a honlapon írt tárlatvezetés nem létezik. Olvasni lehet (de nem mindenhol van mit), vagy még plusz pénzért Audioguide vehető. Szerencsés esetben az ember utolér egy csoportot, akiknek van vezetés.

Köszönet neki: Endre F