“Kiadós ételek”
Sziget Vendéglő értékelése

Sziget Vendéglő
Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

Az étlap egyszerű magyaros, az adagok kifogtak rajtam, kisétkűeknek tényleg célszerű féladagot kérni. Az étel ízletes.

Köszönet neki: Tour747380

Értékelés időpontja: 2017. december 13.

Siettünk és ott ettünk. Nem volt rossz ötlet, mert az ételek izgalmasak, de a kiszolgálás kissé lassú volt.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: tiborkaa7
Értékelés időpontja: 2017. december 6.

A Sziget vendéglő Gödöllő Máriabesnyői részén találhat, közvetlenül a 3-as főút mellett. Parkoló az étterem előtt. Asztalfoglalás szinte kötelező, a nagy forgalom miatt. Amúgy nem egy nagy fogadó, inkább családias a környezet. A megrendelt ételeket viszonylag gyorsan, pontosan hozták ki. A mennyiség is elég volt, úgyhogy a kajával minden rendben volt,és az árak sem eget verőek. Viszont mikor a mellékhelységet használtuk, a padló alig akarta elengedni a cipőnket....

1  Köszönet neki: Discover682973
Értékelés időpontja: 2017. október 15. mobiltelefonon

Csalàddal jöttünk el ide vacsorázni, hosszú ideje terveztük már. Az adagok óriàsiak ès nagyon ízletesek. Pàr fogàs nagyon sósra sikeredett, pedig èn elèggè sósam eszem, de mèg rajtam is kifogott. A pincèrek nagyon kedvesek voltak.

Köszönet neki: DoubleDaBee
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 24.

Teljesen megvagyok elégedve az étteremmel, az Ételek menyiségét én nagynak mondanám, Ízek rendben vannak finomak az ételek. Összességében teljesen elégedett vagyok az ár-érték aránnyal szerintem hibátlan választás.

Köszönet neki: Dávid M

A következőt megtekintő utazók: Sziget Vendéglő ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Sziget Vendéglő? Ossza meg benyomásait!