“Meghatározó élmény”
Lazar Equestrian Park értékelése

Lazar Equestrian Park
A látnivaló részletei
Értékelés időpontja: 2015. december 10.

Egy áprilisban az egyetemünk által szervezett rendezvény keretén belül jutottam el a Lázár Lovasparkba. Sajnos rossz tapasztalataim vannak a lovakkal így sajnos annyira nem kedvelem őket de maga a hely mindenképpen nagyon magával ragadó. Gyönyörű ápolt környezet, kedves fogadtatás, kiváló szakemberek végzik munkájukat, me a helyen is meglátszik. Sokféle programmal és programlehetőséggel várják a látogatókat, mindenkinek szívesen ajánlom.

1  Köszönet neki: kevelin00

Értékelés időpontja: 2015. szeptember 1.

Nagyon szép hely.Nagyon kedvesek az ott dolgozok.Sajnos eddig Csak céges rendezvényen voltam.Remélem sikerül majd valamelyik rendezvényükre is eljutnom.

Köszönet neki: Zsanetta2015

Köszönet neki: ARnana53

Köszönet neki: ANS321
Értékelés időpontja: 2017. október 6.

1  Köszönet neki: ek6347

A következőt megtekintő utazók: Lazar Equestrian Park ugyancsak megtekintették

Gödöllő, Pest megye

Járt már itt: Lazar Equestrian Park? Ossza meg benyomásait!