“Ilyet még nem pipáltam”
Lazar Equestrian Park értékelése

Lazar Equestrian Park
A látnivaló részletei
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 10. mobiltelefonon

Ha megnéztétek a képeket, pontosan ugyan úgy néz ki, a hangulatot le írni nem lehet, de egyszerűen felejthetetlen élmény volt. A párommal voltam, nagyon kedves volt mindenki, az érkezéskor már pálinkával borral és pogácsával vártak...!!! Lovasbemutató, élmény lovaskocsikázás, bajnokok múzeumába is betekintést nyertünk(Vilmos és Zoltán), a lovakat is megnéztük, háztáji állatokat is megmutatták nekünk... Utána éves ivás élőzenével! Nagyon köszönjük minden egyes percét a napnak!!! Hihetetlen milyen jó volt minden...!

2  Köszönet neki: Zsolti M

Értékelés időpontja: 2016. március 21.

Több programon jártam itt,családi ünnep,szórakozás.
Nagyon jól szervezett,szórakoztató ,színes,családbarát,kifejezetten sokszor a gyermekekre koncentrálnak.

Kiváló ételek,zenés edéd,felnőtteket is kikapcsoló eőadók.
Aki nézelödni akar,van rá lehegőség sportos,állatok símogattása,vagy más.Lovasbemutatók.Ajánlom!!!

Köszönet neki: Baranyai T
Értékelés időpontja: 2015. december 10.

Egy áprilisban az egyetemünk által szervezett rendezvény keretén belül jutottam el a Lázár Lovasparkba. Sajnos rossz tapasztalataim vannak a lovakkal így sajnos annyira nem kedvelem őket de maga a hely mindenképpen nagyon magával ragadó. Gyönyörű ápolt környezet, kedves fogadtatás, kiváló szakemberek végzik munkájukat, me a helyen is meglátszik. Sokféle programmal és programlehetőséggel várják a látogatókat, mindenkinek szívesen ajánlom.

1  Köszönet neki: kevelin00
Értékelés időpontja: 2015. szeptember 1.

Nagyon szép hely.Nagyon kedvesek az ott dolgozok.Sajnos eddig Csak céges rendezvényen voltam.Remélem sikerül majd valamelyik rendezvényükre is eljutnom.

Köszönet neki: Zsanetta2015
Értékelés időpontja: 3 nappal ezelőtt
Google-fordítás

Köszönet neki: Melissa R

A következőt megtekintő utazók: Lazar Equestrian Park ugyancsak megtekintették

Gödöllő, Pest megye

Járt már itt: Lazar Equestrian Park? Ossza meg benyomásait!