A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
Értékelés időpontja: 2018. február 19.

a kiszolgálás és személyzet kedves segítőkész (szakmailag kiváló)
a szoba amiben laktunk tiszta és ízlésesen berendezett.
az ételek minősége kitűnő,a mennyiség bőséges.
a wellness részleg tiszta, hígénikus, a szolgáltatásuk (masszázs) személyre szabott és kitűnő.
ár érték arány megfelelő. Mi csak ajánlani tudjuk
Köszönettel :Timi és Gábor

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: tectoth
Értékelés időpontja: 2017. november 27. mobiltelefonon

A párommal egy csodálatos hétvégét töltöttünk el itt, lenyűgöző elegancia és kiemelkedően kedves személyzet jellemzi ezt a helyet. Mindenkinek ajánlom aki Sárospatakra szeretne utazni! Wellness lehetősége plusz pont.

Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Claudia M
Értékelés időpontja: 2017. november 26.

Tulajdonképpen jól éreztük magunkat
..a célnak megfelelt,bár nekem kicsit negatívum h egyetlen úszómedenceszerűsége volt..egy kisebb jakuzzi és bizony egy szállodányi vendégnek kevés
Tiszták voltak a szobák, bőséges finom ételek és kedves kiszolgálás
Pluszban a környék - a vár miatt is szép .. látványos
Esti szórakozásnak a bowling is jól jött :)

Szobatipp: a parkolora néző szobák tágas erkélyűek
Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. december
  • Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
1  Köszönet neki: GabriellaV514
Értékelés időpontja: 2017. november 25. mobiltelefonon

Nagyon jól éreztük magunkat a hotelben! Minden a vendégért! Mindenki kedves,barátságos és segítőkész volt! Udvarias volt a kiszolgálás,az ételek finomak és bőséges voltak! Tisztaság volt mindenhol!Ajánlom mindenkinek!

Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Roving741788
Értékelés időpontja: 2017. november 13.

Kényelmes, nagy, teraszos szobák, kitűnő pakolási és kényelmi elemekkel. Elegáns fogadótér és étterem. Wellness rész is minden igényt kielégít. A személyzet minden tagja udvarias, felkészült. Az ételek jók, választék bőséges. Parkolás ingyenes.
Na és mindehhez egy csodálatos kisváros tele a múlt emlékeivel./kitűnő borokkal/

Szobatipp: Mi az 1 emeleten nem a Rákóczi útra néző szobában voltunk, ez csendes kellemes volt.
  • Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: sdgy