“Fantasztikus hely”

Irany Colorado Steak House
Értékelés időpontja: 2020. szeptember 13. mobiltelefonon

Tökéletesen elégedettek voltunk. Az étterem dugig volt, ettől függetlenül nem kellett sokat várnunk. A pincér kedves volt, többször jött érdeklődött, mennyire vagyunk elégedettek. A gyerekeknek szuper kis menü van. Engem megfogtak. A környezet pedig fenomenális

Köszönet neki: fasineerika

Értékelés időpontja: 2020. szeptember 4. mobiltelefonon

Kíváncsiak voltunk a helyre, és közel az állatkerthez. Olvastam pár negatív kritikát, és azt gondolom, hogy azok idióták vagy Michelin csillagos éttermekhez vannak szokva vagy egyszerűen csak a konkurens éttermektől vannak szándékosan rosszat terjesztve. A felszolgálás nekünk tökéletes volt, a pincér kedves volt és figyelmes. A megrendelt ételek meg tökéletesek számunkra pedig mi sem eszünk meg mindent. Mindenképpen ajánlom kipróbálni, mert tényleg jó a hely.

A látogatás dátuma: 2020. szeptember
Köszönet neki: conormcload
Értékelés időpontja: 2020. augusztus 28. mobiltelefonon

Nyaralni jöttünk Nyíregyházára. 3 egymást követő nap ettünk itt. Kedves kiszolgálás, jó hangulat jellemzi a helyet. Nagyon finom, jó ízvilágú minden étel, a steaket remekül sütik. Szívből ajánlom mindenkinek!

Köszönet neki: ablakzsir_fm
Értékelés időpontja: 2020. augusztus 24. mobiltelefonon

Remek kiszolgalas, nagyon finom etelek, gyonyoru hely! Mindenkinek ajanlom, akik Nyiregyhazan jarnak!

Köszönet neki: GusztavC
Értékelés időpontja: 2020. július 31. mobiltelefonon

Családi programként az állatpark látogatás előtt már betértünk a Colorádóba. A kiszolgálás kedves és érdeklődő az ételek jó közepes szintűek. Érdemes betérni ha nem akarunk éppen egy gourme élményt de alapvetően egy normális ételt szeretnénk szép környezetben elfogyasztani.

A látogatás dátuma: 2020. július
Köszönet neki: szabi5559

A következőt megtekintő utazók: Irany Colorado Steak House ugyancsak megtekintették

Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Járt már itt: Irany Colorado Steak House? Ossza meg benyomásait!