Iszonyúan tetszett

Családdal voltunk, és tényleg nagyon megéri ide látogatni. Láttunk más sok-sok állatkertet, de itt... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. szeptember 3.
huzsanna
Gödöllő, Magyarország
Nagyon szép

Hatalmas állatkert, különleges állatokkal. Van pingvin és jegesmedve is. Az Afrika részleg nagyon... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. szeptember 2.
lovrencsicseva
Budapest, Magyarország
Mind a(z) 411 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. január 29.

At állatkert mindig telitalálat kisgyerekes családoknak. Itt pedig a fajta gazdagság, a rengeteg befektetett pénz nagyon is látszik. Bár látogató nem sok volt, jó társaságban voltunk a kedves állatok között..

A program dátuma: 2018. január
Köszönet neki: DayTrip504573
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Nincs már annyi csillag,amit emellé az állatkert melé tehetnék. Az évek folyamán olyan átalakuláson ment végbe,hogy Európai szinten is a legismertebb és legkeresettebb látványossággá fejlődött. Csak ajánlani tudom.

A program dátuma: 2017. október
1  Köszönet neki: GabriellaV514
Értékelés időpontja: 2018. január 16.

A legjobb állatkert az országban, rengeteg látnivalóval, érdekes információkkal az állatokról és élőhelyeikről.

A program dátuma: 2017. május
Köszönet neki: Nóra V
Értékelés időpontja: 2018. január 11. mobiltelefonon

Sok sok sok év után végre eljutottam ebbe a remek és híres állatkertbe. Hatalmas, imádnivaló, tele mindenféle lenti-fenti-függő-csüngő hidakkal, ösvényekkel, utakkal. Az állatok remekül néznek ki, jól vannak tartva, halak és madarak és igazából az összes állat gyönyörű!
Ami picit visszavett a lelekesedésből, az az állatok mennyisége és emiatt a belépő ára. Nyilván télvíz idején nem számítottam arra, hogy minden kifutóban minden egyes állat ott lesz, ne is legyenek ha nem jó nekik. Csupán így megfogyott attrakcióval nem olyan őszinte az ember mosolya a kasszánál. Kénytelen leszek nyáron is visszatérni!
A másik a nyitvatartási idő - guglin 9-19 órát ír, és maga a honlap írja a téli időszakos 16 óráig a nyitvatartást.
Ettől függetlenül nagyon nagyon remek hely, alig várom, hogy visszatérjek!

A program dátuma: 2018. január
Köszönet neki: allaBal
Értékelés időpontja: 2018. január 10.

Sok Állatkertben voltam már életem során, de ilyen jó és méltóságteljesen még sehol nem bántak az állatokkal, mint itt,

A program dátuma: 2017. április
Köszönet neki: mitu2018