“Vegyes érzelmek ”
Chloe New Yorkban értékelése

Chloe New Yorkban
Konyha: Büfé, Magyar, Nemzetközi, Fúziós
Értékelés időpontja: 2018. március 16. mobiltelefonon

Kevesen vacsoráztak amikor beléptünk, nem kérdezték mit szeretnénk ezért feltaláltuk magunkat. Mivel a 20 hónapos fiam is szerettük volna asztalhoz ültetni kértünk neki széket, de a hölgy nem igazán volt feldobva tőle. Az étlapot nem sikerült zökkenőmentesen elolvasni, mivel egy majdnem átlátszó zsírpapírra nyomták. Emiatt inkább a TripAdvisorról mutattam a pincérnek egy képet, egy hamburgerről, amit itt fogyasztottak a korábbi vendégek. Közölte, hogy már nincs ilyen, és közben érdekesen nézett rám. Hülyén éreztem magam, de azt gondoltam én is kaphatok olyat, mint más. Tévedtem. Végül, lassan ugyan, de kaptunk 2 Burgert, és maga az étel hibátlan volt. Nem túl vidám, mosolygós a csapat, de a kaja, és az enteriőr tetszett.

1  Köszönet neki: ZsoltS674

Értékelés időpontja: 2017. december 21. mobiltelefonon

Egy üzleti megbeszélésen voltam itt.
Mivel diétázom így csak egy levest teszteltem le.
A kolléga főételt is.
Nagyon finom volt.
Amiért 4 a pincér lányok mint a robotok, egy mosoly nem volt az arcukon.

Köszönet neki: Ambassador659223
Értékelés időpontja: 2017. november 23. mobiltelefonon

Széles választék, jó árak, szakszerű, kedves személyzet. Hangulatos környezet, kitűnő desszertek. :-) A város egyik legjobb étterme!

Köszönet neki: Wander720376
Értékelés időpontja: 2017. november 22.

Nagyon finom volt minden, a kiszolgálás 100%. Hangulatos zene szólt végig, igazán prémium jellegű hely. Sok ètterem példát vehetne. A párommal vagy a barátaimmal betérünk még ebben biztos vagyok Köszönjük!

• Hangulat
Köszönet neki: 826vincem
Értékelés időpontja: 2017. november 2.

A párommal tértünk be ide ebédelni,mert nagyon jó értékeléseket kapott a hely.
Maga az étterem rendkívül hangulatos, modern. Sajnos az étel mennyisége viszont nagyon kevés, hogyha még fine dining étteremről lenne szó semmi gond nem lenne a dologgal, de így ár-érték arányban sajnos nagyon nem kedvező, éhesek maradtunk.

5  Köszönet neki: KEncii

A következőt megtekintő utazók: Chloe New Yorkban ugyancsak megtekintették

Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Járt már itt: Chloe New Yorkban? Ossza meg benyomásait!