“Kétszemélyes Frissensült tál + mákos guba”
Kemence Csarda & Fogado értékelése

Kemence Csarda & Fogado
Értékelés időpontja: 2018. március 18.

Három embernek is bőséges volt a kétszemélyes Frissensült tál. Finom volt. A kiszolgálás rendkívüli. A mákos guba valami fantasztikus volt és nem megszokott, ha legközelebb erre járunk, ismét ezt választjuk. A szilvalekváros barátfülében meglepően kevés volt a lekvár, leginkább tésztából állt.

Köszönet neki: sz_daniel

Értékelés időpontja: 2018. március 16. mobiltelefonon

Főleg ebédelni jártam ide elég gyakran, de ettem többször étlapról is. Semmi extra, tudja amit kell egy csárdának. Ár érték arányban szerintem jó. Aki kedveli a magyaros ételeket, annak ajánlom jó szívvel.

Köszönet neki: ZsoltS674
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Nyíregyházán kicsit nehéz a turistának jó éttermet találni. A Kemence az elfogadható színvonal étterembe gyakran járók számára. A Kemence étlapja bőséges választékot nyújt, a minőség pedig megfelelő. Nem gurmanoknak való, hanem olyanoknak, akik csak egyszerűen vacsorázni, vagy ebédelni akarnak és azt elfogadható áron. Tartózkodásunk alatt kétszer voltunk benne, a kiszolgálás hullámzó volt, de inkább a normális felé értékelném.

Köszönet neki: DayTrip504573
Értékelés időpontja: 2017. október 21.

Kedves fogadtatás, a környezetre ráférne egy felújítás, de nem vészes. A megrendelt ételeket hamar kihozták, az ételek minősége és mennyisége jó volt. Szerintem kissé felülárazottak az árak. Parkolóhellyel rendelkezik. Összességében ajánlott.

Köszönet neki: Zsolt M
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 19. mobiltelefonon

Ennél szarabb helyen nem jártunk még, kiszolgálás 0, 1,5 órát vártunk az ételre, étlapról hiányzott a fele vàlaszték, az étel se volt jó.

1  Köszönet neki: anitas365

A következőt megtekintő utazók: Kemence Csarda & Fogado ugyancsak megtekintették

Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Járt már itt: Kemence Csarda & Fogado? Ossza meg benyomásait!