“Öszegező értékelésem: Nagyon jó!!!!!”

Baro Eotvos Lorand Menedekhaz Etterme
Értékelés időpontja: 2018. március 6.

Sokszor voltunk már ebben a Turistaházban,és minden alkalommal nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves,szolgálatkész,a kiszolgálás gyors. Az kaja fantasztikus!
Minden alkalommal mást ettünk,és a minőség mindig kifogástalan volt,felveszi a versenyt
az első osztályú budapesti éttermekkel.
Mindenkinek ajánlani tudom!

Köszönet neki: PiroskaG9

Értékelés időpontja: 2018. február 16.

Hétköznap látogattunk el az étterembe. A személyzet nagyon kedves volt, mind a bár és az éttermi részen is. A levest 10 percen belül kihozták. A hidegben nagyon jól esett a forró, ízletes levest megenni. Teljesen megvoltunk elégedve, mi csak ajánlani tudjuk!

Köszönet neki: Naoemi_mi
Értékelés időpontja: 2017. december 3. mobiltelefonon

15 perc várakozás után (miután másodszor szóltunk a pincérnek) végre felvették a rendelést. Egyébként a pincéreket nehéz kiszúrni, mert közönséges utcai ruhában vannak (póló, farmer, mind más színűben) Én juhtúrós sztrapacskát kértem, meg egy almafröccsöt. Az asztalt koszosan hagyták, az előző vendég koszos tányérjait mi tettük át egy másik asztalra. Az almafröccsöt "döglött" szódával hozták. A juhtúrós sztrapacska először ott okozott csalódást,h elég kis adag volt (később ez lett a legjobb tulajdonsága) ;) Nokedlije valószínűleg minimum előző nap készült, mivel több darab is ropogott a fogam alatt. Mellesleg nem juhtúróval készült, hanem sima tehéntúró/tejföl kombóval, amiben inkább több volt a tejföl, mint a túró. A Párom babgulyást kért, amit hidegen hoztak ki, majd elvitték megmikrózni. Összegezve: koszos, drága, rossz ételek, borzalmas italok, a személyzet szóra sem érdemes.

2  Köszönet neki: 208leventeh
Értékelés időpontja: 2017. november 6. mobiltelefonon

Fejetlenség a személyzet körében. Horror árak, ahhoz képest, hogy jéghideg a halászlé, ami utána 5 napig durván gyötört...

1  Köszönet neki: emodkrisz
Értékelés időpontja: 2017. október 8. mobiltelefonon

Hangulatos hely, de a kiszolgálás kaotikus volt...nem tudták ki rendelt már es ki nem. A húslevesünk hideg volt, a bableves sós. A számla miatt is többször kellett szólnunk. 2 pont mert babával voltunk és volt pelenkázó.

1  Köszönet neki: zsoltz73

A következőt megtekintő utazók: Baro Eotvos Lorand Menedekhaz Etterme ugyancsak megtekintették

Pilisvorosvar, Pest megye
Pilisszentkereszt, Pest megye

Járt már itt: Baro Eotvos Lorand Menedekhaz Etterme? Ossza meg benyomásait!