A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
Értékelés időpontja: 2017. július 29. mobiltelefonon

Eljött az èves megèrdemelt pihenès ideje. Felesègem most anyósom javaslatára Orosháza Gyopárosfürdőt választotta. (Jó volna ha máskor nem tennè )
Megèrkezès kellemes 30 fokban egy kis GPS zavaral megáldva nem kèszült fel az út zárra ☺️. Na de le küzdötük. Elsö meglepi rögtön megèrkezès követöen a parkolónak nevezezett nem tudom mi okozott mert parkolónak kicsi volt de megoldottuk a kèrdèst egy kis lelemènyesègel ☺️ maga a hotel egy három csillagos látott már jobb napokat is hotel. A szemèlyzett kedvesège maximális volt mind a recepción mind az ètterem rèszen. Elsö nagyobb meglepi a lègkondis szoba volt ahol sehogy se tudtunk èletett verni a lègkondicionálóba ami szegèny recepciósoknak se sikerült így maradt a vèszmegoldás egy hordozható lègkeverö szemèlyèben ami valljuk be nem igazán segített a tetö tèrben. Na de túlèltük ezt a hiányt legalább otthon èreztük magunkat. Másik meglepö a szemetes kuka ès a ruhaszáritó ès hajszárító hiánya volt bár a hajszáritótt pótolták kèrèsre a szobába kèt tv kènyelmes ágyak ès sarok ülö volt egy egy nagy szekrènyel erkèly nem volt az ablakon szúnyogháló sem így azt óvárosban használtuk a kilátás a mi oldalunkon felejthetetlen volt ha valaki csak a fák lombját akarja nèzni na de ezt mindenki maga tudja. A hotelben liftel lehetett közlekedni a 3-ik emelettig onnan sèta egy emelett de nem vèszes.
Ètterem: egy közepes termetű terület kicsit túl zsúfolva ès ez akkor tünnik fel leginkább mikor a legrosszabb helyre elhelyezett èteleket akarjuk megközelíteni. Az ülöhelyek ugyan kènyelmesek de emelgetèsük egy edzö termi edzèsnek is be illik . Szemèlyzet nagyon nagyon kedves, de valahogy mindig sikerült olyan fejetlenségbe csöppenteni magukat, hogy nem gyöztèk utána útol èrni magukat. Fèlpanziós svèdasztalos volt az ètkezès
Reggeli: tojás minden nap volt vagy rántotta vagy tükör formájában illetve vagy virsli vagy kolbász melegen illetve hideg felvágottak.
Vacsora: minden nap kèt fajta leves, kèt fèle köret. Amire 4 fèle föètel közül lehetett választani illetve egy fajta süti volt. Az ètelek nagyon finomak voltak. Bár a tányèrok már egy kicsit leharcoltak voltak szombat vasárnap èlö zene mellett lehetett ètkezni egy bácsi szintetizátoron játszott elsö nap 80-90-es zenèk voltak második nap ugyan ez a korszak csak mese filmek zenèi volt a repertoár ☺️.
Illetve van ebèd lehetösèg is menü formájában.

Vissza tèrve a parkolóra ès a kertre hát ott azèrt volna mit fejleszteni mert ez a kèt rèsz elèg elhanyagolt pedig volna benne lehetösèg a sok szèp fa közt kellemes helyett teremteni ès a parkolót böviteni is lehetne a Ping pong asztalokat ès a hintátt is lehetne újítani. Ez a rèsze nekem elèg negatív volt.

A gyopárosi strandra kapott jegyekel illetve karorával lehet megközelíteni egy folyosón keresztül közvetlenül bár elsö kör egy kicsit bonyolultnak fog tünni de nem vèszes maga a strand nekem nagyon tetszett maga a tó gyönyörű bár igaz fürödni nem lehet benne csak vízi biciklizni. Van kinti ès benti gyógyfürdő rèsz bár mi ott nem igazán jeleskedtünk. mi inkább az èlmèny fürdö rèszèn tevèkenykedtünk kint ès bent is van a kicsiknek. Egy gyógyvizes medence található a benti rèszen illetve van mèg 2-2 èlmèny medencès rèsz is kèt csúszda az egyik a kinti a másik a benti medencèbe èrkezve èn imádtam egy jakuzzi is van bár elèg kicsi. Van gyerek kuckó az emeleten. Elèg sok fèle büfè mindenfèle kínálattal az árak szerintem olyanok mint másutt. Ezen kívül van szauna rèsz is bár èn ott se jártam. A strand elött a parkolás fizetös van egy ingyenes parkoló is de az egy 600 m sèta ès szerintem az is fizetös lesz nem sokára
Illetve van egy nagy medence úszoknak összesègèben nekem tetszett.

Maga a környèk este 6 után kihalt mondhatnám azt is hogy csak a piheni vágyóknak ideális egy kis bolt van este 6 ig nyitva aztán ezen kívül semmi illetve mèg egy panziónak van ott ètterme de ezen kívül semmi.
Orosháza föterèt elèrhetjük egy helyi városnèzö szerü kisvasutal ami 11:30-as idöpontal kezdi meg a napi útjait 2 óránkènt jár este 9-ig egy oda út 350 forint fejenkènt szerintem megèri ès egy jó móka. Ha a fötèren járunk ès szeretjük a pizzát akkor találhatunk ott egy finom ès árban is korrekt kis pizzázot, illetve van egy kellemes kávèház is.
Remèlem nem voltam túl unalmas de igyekeztem a saját tapasztalatokat leírni.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: mikoleczky
Értékelés időpontja: 2017. április 13. mobiltelefonon

Messzirol jottunk, utkozben epp gondolkodtam, vajon megeri-e majd 4 orat utazni..... de amint megerkeztunk, es leparkoltunk a szalloda elott, mar semmi ketsegem nem volt...
A hotel egy gyonyoru park kozepen van... csend es madarcsicserges... rengeteg parkolohely az udvarban illetve a kornyeken is lehetseges. A to 2 perc seta, nagyon kellemes a kornyezet! Uj jatszoter a kozvetlen kozelben, es egy kis ABC a furdo bejarata elott!
A szobak csendesek, tagasak, es kenyelmesek! Az agy is nagyon jo, jol aludtunk!
Boseges bufereggeli, felvagottak, fonottkalacs, tobbfele peksutemeny, felpanzion belul bufevacsora, 2 fele leves, 4 husetel es egy tesztaetel, salatak es sutemeny!
Delben van menu vagy pedig a la carte a szalloda ettermeben!
A gyogyfurdovel egy kozvetlen folyoso koti ossze...
Abszolut megerdemelt 5 pont!!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. április
Köszönet neki: Timmy9M
Értékelés időpontja: 2017. március 19. mobiltelefonon

Párom kapta tőlem szülinapjára ezt a hosszú hétvégét. Ha lett volna benne klíma 100% lenne. De nem volt. Ezt leszámítva szuper volt. A félpanzió átlagon felüli, a fürdője isteni. A környék is sétálható. Imádtuk. Vissza megyünk.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. július
Utazás típusa: Partnerével utazott
1  Köszönet neki: Nomad700832
Értékelés időpontja: 2016. december 10. mobiltelefonon

Hivatalos programot szerveztünk ide. Semmi extra, de amit ígértek azt kaptuk. Korrekt, rugalmas. Az esti all inclusive ital fogyasztás során a második este végére sajnos a megysört kiittuk. Talán ez volt az egyetlen negatívum.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. november
Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
Köszönet neki: Nagy S
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 4. mobiltelefonon

Rendkívül barátságos személyzet,udvarias kiszolgálás! Mind a recepción mind az étteremben rég nem látott szaktudással és kedvességgel segítik a vendégeket! Kiváló italok az itallapon és bőséges svéd asztal,jó ár/érték arány! Ajánlom mindenkinek,aki kikapcsolódásra vágyik!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. augusztus
Köszönet neki: Körmöndi Z