Kellemes pihenés

Kellemes kikapcsolódás, tágas terek, sok pihenő pad és szék. Medencék hőmérséklete jól eltalált... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. február 10.
zkosko
Budapest, Magyarország
mobiltelefonon
Éjszakai Fürdőzés termál vízben

Fantasztikus élmény volt korom sötétben késő este a termál medencében pihenni és beszélgetni és... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. december 29.
ifjusagepitoferi
Kecel, Magyarország
mobiltelefonon
Mind a(z) 66 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Sok medence, meleg víz. Örömmel vettem, hogy a nagy télben is működtek a külső medencék és a víz is meleg volt. Tágas terek, udvarias személyzet. Jó vendéglátó háttér. Ide biztosan visszajövünk.++++++

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: clubcafe2017
Értékelés időpontja: 2018. január 28.

A hely ár/érték arányban szerintem elfogadható, a benti medencék élvezhetőek. A strand teljes területe átlagon felüli a tisztaság tekintetében, ezért külön köszönet a takarító személyzetnek. A kinti termál medence télen is használható, ez emeli az élmény indexet. A bent található étterem szerintem túlárazott, ott lennének javaslataim, mind a személyzet, mind az árak vonatkozásában... A szauna park kifejezetten tetszett, legalább 8 különböző hőmérsékletű szauna található itt + gőzkabin is. Az öltöző elég koedukáltra sikeredett, ami ugyan engem nem zavart, de nem biztos, hogy ez így másnak is elfogadható. Összességében elégedett voltam a hellyel.

A program dátuma: 2018. január
Köszönet neki: Roland M
Értékelés időpontja: 2018. január 1. mobiltelefonon

Nagyon jó volt , kellemesen ki lehetett kapcsolódni :)
A benti étterem se olyan rossz de inkább a kintit ajánlanám a Fehér Hattyúnak az éttermét .

A program dátuma: 2017. december
Köszönet neki: Hanka98
Értékelés időpontja: 2017. december 22.

4 éjszakás félpanziós ellátással pihentünk az Alföld gyöngye hotelben 850 méterre a fürdőtől. A TESCO utazás oldalon foglaltunk úgy, hogy több mint 22000 Ft ot Clubcard pontok formájában vissza kaptunk. Két főre IFA val napi 10000 Ft ba került és ebbe benne volt az Élményfürdő belépő is az éjszakák számával x 2. 10 órától 16 óráig tartózkodtunk a fürdőben és volt olyan, hogy 20 an! Nem zavartuk egymást, nekünk tetszett.

A program dátuma: 2017. december
Köszönet neki: Freedom637181
Értékelés időpontja: 2017. október 3.

Többször jártunk már a fürdőben és minden alkalommal remekül éreztük magunkat. Nem a nyári időszakban szoktunk idelátogatni, ezért aztán biztosak lehetünk benne, hogy találunk nyugodt részt, ahol lehet pihenni. Az itt dolgozó munkatársak kedvesek és segítőkészek, a kezelések árai pedig pénztárca barátok. Megfelelő számú medence várja a vendégeket és mindig lehet találni szabad élményelemet.

A program dátuma: 2017. március
Köszönet neki: Beáta T