7 437 találat
1 315
2 492
2 801
1 315
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 19.

Mi a férjemmel a nászutunkat töltöttük a szállodában.Ezúton szeretném megköszönni a szálloda menedzsmentjének Berta Zsófiának a megtisztelő figyelmét, kedvességét (külön köszönet a magyarul írt üdvözlőkártyáért is :) amit kaptunk tőle.A szálloda kifogástalan volt minden szempontból,csak ajánlani tudom mindenkinek.
Feledhetetlen egy hetet töltöttünk ott és a szigeten.
Nagyon köszönünk mégegyszer mindent.
Üdv: Visegrádiék

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. szeptember
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
1  Köszönet neki: rexi8
OccidentalJM, a Occidental Jandia Mar alkalmazásában álló Guest Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. szeptember 25.

Kedves Visegrádiék,

Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztották élménybeszámolójukat a Tripadvisoron és hogy szállodánkat a többi utazónak is ajánlják.
Igyekszünk minden kedves vendégünk kedvébe járni nyaralásuk alatt mind a kiszolgálással mind pedig a szálloda szolgáltatásaval ,külön öröm számunkra, hogy feledhetetlen emlékekkel tértek haza egy ilyen csodálatos nyaralásról, mint a nászútjuk.
Természetesen visszavárjuk Önöket amennyiben ismét Fuerteventurára látogatnának.
Szívélyes üdvözlettel,
Guest Experience Manager

Értékelés időpontja: 2017. július 6.

Családdal és barátokkal voltunk a hotelben.
Mindennel meg voltunk elégedve,szép tengerre néző szobákat kaptunk,közel egymáshoz, pezsgő és csoki bekészítéssel.. A szállodában dolgozó magyar hölgy, Zsófi, személyesen fogadott bennünket és,mindenben a segítségünkre volt.
Külön kiemelném a Barcy klubbot, ahol az unokáim remekül érezték magukat az animátorokkal.
Szívesen megyünk máskor is.
Javasolnám,hogy gyerekekkel privát transfert válasszanak,mert a busz több szállodánál is megáll, és így az út nagyon hosszú.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. március
1  Köszönet neki: thaywondom
OccidentalJM, a Occidental Jandia Mar alkalmazásában álló Guest Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. július 10.

Kedves Vendégünk,

Örömünkre szolgál, hogy hotelünkben töltött nyaralásukról kellemes emlékekkel tértek haza.

Családbarát hotelként a gyermekeket a legnagyobb örömmel fogadják képzett animátoraink, és külön a Barceló hotellánc részére kifejlesztett a hét érzékszervet stimuláló, játszva tanulásra alapozó Happy Minds foglalkozásokkal várják a kisebbeket és nagyobbakat a Barcy Klubban.

Reméljük kellemesen telt a hazaút és nemsokára ismét hotelünkben köszönthejük Önöket és barátaikat is.

Értékelés időpontja: 2017. június 30. mobiltelefonon

Születésnapomra kaptam a férjemtől ezt a fantasztikus egy hetet. Áprilisban voltunk az Occidental Jandia Marban, ami egy hatalmas területen elterülő szálloda komplexum. A szálloda gyönyörű helyen van, ahonnan rálátni az óceánra.. 2 ágyas, minden igényt kielégítő, tiszta szobát kaptunk, ami klimatizált, hűtővel, hajszárítóval és ami a legfontosabb, kényelmes ággyal volt ellátva. A szállodában több szuper medence volt, ahol felfrissülhettünk, akkor is, ha nem akartunk az óceánba menni. Természetesen volt elég napágy is a kényelmes pihenéshez. Ezt gyakran ki is használtuk. Kisgyermekes családokra is gondoltak a gyerek medencével és az animátorok vezette gyerek programokkal. Az étterem hatalmas, az étel választék fantasztikus, mindenki talál fogára valót. Áprilisban olyan gyümölcsök voltak terítéken, hogy csak ámultunk. Mi autót béreltünk, azzal jártuk be a szigetet. Nagy segítségünkre volt az útba igazításnál Sofia Berta egy magyar lány, aki a szállodában dolgozik és nagyon kedves, segítőkész.
Olyan helyeket ajánlott, hogy nézzünk meg, amit biztos nem látunk, ha ő nincs. Utólag is nagyon köszönjük neki. Hatalmas segítség a magyaroknak. Összességében nagyon jól éreztük magunkat és már most tervezzük a visszatérést

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. április
Utazás típusa: Családjával utazott
1  Köszönet neki: Csilla C
OccidentalJM, a Occidental Jandia Mar alkalmazásában álló Guest Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. július 1.

Kedves Csilla,

Ezúton szeretnénk mégegyszer nagyon boldog születésnapot kívánni, örömünkre szolgál, hogy szállodánkat választották a különleges alkalomra. Köszönjük, hogy megosztotta a többi utazóval és a Tripadvisor olvasóival részletes élménybeszámolóját.

Személy szerint is örömömre szolgál, hogy segíthettem eligazodni Fueteventura gyönyörű tengerpartjainak és látványosságainak megismerésében.

Természetesen visszavárjuk Önöket, mindent meg fogunk tenni, hogy felülmúljuk az eddigi kellemes emlékeiket.

Guest Experience Manager

Értékelés időpontja: 2017. június 19.

Június elején töltöttünk el itt egy hetet, mindennel nagyon elégedettek voltunk. A szálloda szép és tiszta, a recepción csekkoláskor problémamentes volt a fizetés, azonnal megkaptuk a szobánkat. A szobák tágasak, az ágy nagyon kényelmes volt, annyi, hogy nekünk olyan erkélyünk volt, ami előtt egy kis kert volt és onnan bejöttek a hangyák, de kértünk egy irtást és azonnal jöttek és utána nem voltak.
Az ételek finomak, mi mindig találtunk kedvünkre valót. Sokan panaszkodnak, arra, hogy nem elég melegek az ételek, de van kihelyezve egy mikró, amivel rá lehet segíteni, akinek nem felel meg.
A helyi alkoholos és alkoholmentes italok benne vannak az all inc.-ben, csapolni lehet a sört, sangriát, fehér-vörös-rozé borokat (önkiszolgálás), a rövideket a pultostól lehet kérni.
A medencetér rendezett, van egy fűtött tengervizes medence és egy hűsítő sima. Szerintem az árnyékos helyek eléggé korlátozottak, és bár szabad napágy mindig volt, de az árnyékos helyért időben le kellett menni foglalni. Keveset voltunk ott, mert a tengerpart eszméletlen szép, ott sokkal jobban éreztük magunkat.
A szálloda egy eléggé magas domb tetején van, szóval felfelé eléggé fárasztó a tűző napon, de van buszjárat is napi kétszer oda-vissza, mi meg autót béreltünk így azzal mentünk le, ha nem volt kedvünk sétálni.
A parton pofátlanul drága a napozóágy és a napernyő 4,5 euró darabonként, így mi 4-en négy ággyal és 2 napernyővel 27 euróért tudtunk volna ráfeküdni és ez délután sem volt olcsóbb, sőt este 6-kor egyszerűen fogták és kikapták a fejünk fölül a napernyőt, mindegy volt, hogy te ott fekszel még, mert addig tart a szolgáltatás... Inkább vettünk 15 euróért egy napernyőt és mivel szerencsére vittünk kifekvőket így azon tartózkodtunk inkább.
A hotel alatt egy shopping center van, aminek része egy spar is ahol jó áron lehet venni üdítőt és egyéb dolgokat (a tengerpartra mondjuk, mert ott ugye nincs all inc és igazából tengerparti pár is csak messze).
Az esték az én ízlésemnek kicsit hűvösek voltak, így valami melegebb ruházatot sem árt vinni.
Én mindenkinek ajánlani tudom ezt a szállodát az ár-érték arány nagyon jó volt, és kiemelném Sofia Bertát a guest experience managert, aki magyar és mindenben segített nekünk, ezúton is köszönünk szépen neki mindent! Jó hogy egy magyar ember is van a management-ben és ilyen messze az otthontól is van kihez fordulni.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. június
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
1  Köszönet neki: Éva I
OccidentalJM, a Occidental Jandia Mar alkalmazásában álló Guest Experience válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. június 23.

Kedves Vendégünk,

Először is szeretnénk megköszönni, hogy hotelünket választották nyaralásuk célpontjaként.

Örömünkre szolgál olvasni, hogy elégedettek voltak a szolgáltatásainkkal.
Annyit szeretnék hozzáfűzni a buszjárattal kapcsolatos megjegyzéséhez, hogy napi három ingyenes buszt biztosítunk a tengerpartra valamint Jandía sétálóutcájához, természetesen a déli és a késődélutáni órákban pedig vissza a hotelhez.

Remélem jól telt a hazaút, és természetesen visszavárjunk Önt és kedves családját amikor legközelebb Fuerteventurára látogatnak.

Üdvözlettel Jandíáról,

Guest Experience Manager

Értékelés időpontja: 2017. május 4.

Csodálatos, rengeteg gyönyörű növénnyel parkositott, hatalmas szálloda. Érkezéskor térképet is kaptunk a könnyebb eligazodás miatt. A kertben két nagy és tiszta medence, az egyik fűtött, nagyon kellemes. Körben napágyak. Egész napos szórakoztatás kicsiknek és nagyoknak. All inclusive ellátás keretében kifogástalan, minden igényt kielégitő, minőségi ételek, italok hatalmas választéka. Tágas szobák, napi takaritás, igény szerinti törölköző csere, kényelmes ágyak. Mindenki mosolyog,nagyon barátságos személyzet. Kiemelendő Berta Zsófia ügyfél elégedettségi manager, aki mindenben szivesen segít és ami nem másodlagos szempont: magyar nyelven. Az óceán gyönyörű, finom, szinte fehér homokos partja nincs messze, bár elég meredek az út visszafelé. Nagyon jól sikerült nyaralás volt, mindennel maximálisan elégedettek voltunk és szó szerint fájó szívvel jöttünk el. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. április
Köszönet neki: Tourist649992
OccidentalJM, a Occidental Jandia Mar alkalmazásában álló Guest Experience válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. május 5.

Kedves Vendégünk,

Mindenekelőtt szeretnénk megköszönni az idejét amit arra szánt, hogy megossza beszámolóját az Occidental Jandía Mar hotelünkben töltött nyaralásáról, kedves ajánlása a Tripadvisor olvasóinak pedig a legnagyszerűbb elismerés számunkra.

Örömünkre szolgál olvasni, hogy tetszettek önöknek hotelünk kertjei, a medencék és hogy a személyzet garantálni tudta a kikapcsolódásukhoz szükséges magas színvonalú szolgáltatást.

Reméljük kellemesen telt a hazaút és természetesen visszavárjuk Önt és kedves családját ha legközelebb Fuerteventurára látogatnak.