“Hangulatos vacsora a kandallo mellett”
Bagolyvár Fogadó értékelése

Bagolyvár Fogadó
1. helyezett 7 Éttermek közül Zircen
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Eplényi síelős nap után esett a választásunk a fogadóra! Bőséges adagok és finom ételek! A szarvapörkölt csillagos 5-s volt! A kandallo elött üldögélve igazán hangulatos volt! Mi egy forró varganyas leves után elfeleztünk egy szarvaspörköltet, hogy maradjon hely a forró kemencés túrósrétesnek is... Almaspite pont olyan mint amit nagymamáink készitenek! Bakonyi sertés és a gombákkal töltött sertést sem érdemes kihagyni! Szivesen ajánlom mindenkinek!

Köszönet neki: OnAir731470

Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Sajnos nem lehet kártyával fizetni :(
Picit jellegtelen fűszerezése a leveseknek. Gomba leves homok ízű volt :( Főétel rendben volt. Desszert finom.

Köszönet neki: KatalinP131
Értékelés időpontja: 2017. október 19.

Hosszas keresgélés után bukkantam rá erre az étteremre, melyet egy bakonyi kirándulós hétvége lezárásának szántam. Vegyes, de inkább rosszba hajló érzésekkel távoztunk, annyira furcsán viselkedett a pincérnő. Nagyon durván közlekedett és az egyenszoknya sem tette őt nőiesebbé. Nulla mosoly, és mindenre az "aha" válasz jött. Igazából még egy rágó és egy szál cigi kellett volna a látvány megkoronázáshoz. Az előtérben beszélgetett a kolléganőjével és jóízű hangos, trágárságokkal tűzdelte meg, egészítette ki mondanivalóját. Mi a csapattal csak néztük, hogy komolyan a pincér beszél így?! :D Minden kérésünknél, hezitálásunknál (pl. amikor nem tudtuk rögtön eldönteni hogy szeretnénk fizetni és ezért módosítani szerettünk volna) olyan képeket vágott, hogy egy ókori görög álarctervező is inspirálódhatott volna belőle. A bónusz, amikor csak úgy megszokásból asztaltársunk "csak egy szelet kenyeret kért" egy nagy kosárban konkrétan egy szelet kenyeret hozott ki. Nyilván egy kaszárnyában ez egy elfogadható stílus, de azért egy civil étteremben úgy gondolom egy kissé durva.
Az ételek finomsága nincs arányban azzal, ahogyan az étlap bezengi.

Köszönet neki: s_meghyk
Értékelés időpontja: 2017. október 8. mobiltelefonon

Régi fogadóépületben található étterem. Berendezése egyszerű de megfelelő. Az ételválaszték lehetne picit nagyobb. Az étel íze finom, csak a baconba göngyölt csirkemell picit száraz volt. Ezek ellenére ajánlom mindenkinek.

Köszönet neki: SzeleczkyG
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 31.

Mindenkinek ajánlom ezt a történelmi szépsègű etterem! A hagymas rostelyos mennyi volt! Jövünk még :-)

A látogatás dátuma: 2016. szeptember
1  Köszönet neki: MonBo13

A következőt megtekintő utazók: Bagolyvár Fogadó ugyancsak megtekintették

Bakonyszentlaszlo, Győr-Moson-Sopron megye

Járt már itt: Bagolyvár Fogadó? Ossza meg benyomásait!