Csodás apátság csodás arborétummal

Gyönyörű templom, aminek történetét egy kedves szerzetes tolmácsolásában megismerhettük. Az épület... olvasson tovább

Lumnitzer
Budapest
mobiltelefonon
Apátság

Nagyon tetszett a humoros bemutató. Az arborétum gyönyörű. A könyvtárban a glóbuszok tetszettek a... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. július 16.
keszegh
Budapest, Magyarország
Mind a(z) 30 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2016. december 1.

Csodálatos Templom, soha még ilyen magával ragadót nem láttam.
Az idegenvezető szerzetes bácsi feledhetetlen. Minden szavát ittam, órákig tudtam volna hallgatni. Olyan légkört teremt, hogy az ember nem akar elmenni. Biztos vagyok benne, hogy fantasztikus tanár.

A program dátuma: 2016. augusztus
Köszönet neki: elizabethgreen19
Értékelés időpontja: 2016. november 1. mobiltelefonon

Nagyon szép az esti kivilágítással, érdemes ide benézni. Télen-nyáron gyönyörű az udvar és szépen karbantartott

A program dátuma: 2016. november
Köszönet neki: simontF4821OD
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 16. mobiltelefonon

A templom barokk, de nagyon szepen felujitott, a konyvtar hangulata hasonlo Pannonhalmaval. Az idegenvezetok sokat tudnak es segitokeszek. Evi 20000 ember nemigen tevedhet.

A program dátuma: 2016. augusztus
Köszönet neki: bulbul720
Értékelés időpontja: 2016. május 14. mobiltelefonon

Gyönyörű az Apátság, és egy kiadós séta után jól esik betérni a Bagolyvár étterembe egy vacsorára!
Az arborétumot nem szabad kihagyni!

A program dátuma: 2016. május
1  Köszönet neki: 715orsis
Értékelés időpontja: 2016. április 16. mobiltelefonon

Az épüket és a park is nagyon szép. Megéri felketesni, de inkább hétközben, akkor kevesebben vannak. Az Arbirétumot se hagyd ki!

A program dátuma: 2015. július
1  Köszönet neki: Balázs M