Értékelés időpontja: 2017. március 27.

A gyönyörűen kialakított, tiszta, modern, kényelmes, tágas szoba, minden igényt kielégített. Kávé, tea bekészítés állt rendelkezésre. Panorámás lift, tágas terasz, és nagyon szép, hatalmas ginkgo fa van az udvaron, ahol élmény reggelizni. Kedves, segítőkész személyzet mind a recepción, mind a reggelinél. Bőséges, változatos, pazar svédasztalos reggeli, laktózmentes tej és többféle pékárú is megtalálható. Ingyenes szauna és fitness terem is volt, sajna erre nem volt időm.

• Ott-tartózkodás: 2017. február, utazás jellege: üzleti
Köszönet neki: pesta22
Vezetőségi válasz:Megválaszolva 2017. március 30.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen értékelését. Örömmel olvastuk, hogy elégedett volt szolgáltatásainkkal. Reméljük hamarosan újra szállodánkban üdvözölhetjük.

Üdvözlettel:
Nagygyörgy Dávid
Front Office Manager

Értékelés időpontja: 2017. február 13.

Kerek évfordulós szülinapot mentünk ünnepelni, és mindennel, ami nekünk fontos, maradéktalanul elégedettek voltunk. Remek az elhelyezkedése, egy percre sincs a városközpont, a mélygarázsban kényelmesen lehet parkolni. A szaunarészleg is nagyon tetszett, bár azért sokkal jobb is lehetne, ha működne a pezsgőfürdő, de az ugye nem is volt az ajánlatban, csak mikor beléptünk, akkor láttuk, hogy az is van, de nem üzemel sajnos. A bár kellemes, a személyzet nagyon kedves és ügyes is, a szobák tágasak, tiszták és igényesek, a reggeli pedig tényleg bőséges és nagyon finom. Sokan voltunk, többféle pótágyat is igénybe vettünk, és azok is mind kényelmesek voltak. Csak azért adtam négy csillagot, mert a beígért wi-fi a második emeleten szinte egyáltalán nem üzemelt.

• Ott-tartózkodás: 2017. február, utazás jellege: családi
Köszönet neki: Connector644247
Értékelés időpontja: 2016. november 20. mobiltelefonon

Pozitív:
-A város központi helyén van,
-kedves személyzet
-stabil wifi
-a mélygarázsból közvetlenűl liftel elégetőek a szobák.

Negatív
- igazából nincs nagyobb probléma a szállóval,
- A wellness rész kicsit korán 20:00 kor zár

A szálló ami talán a legjobb a városban. Berendezését tekintve teljesen rendben van, hangulatában szeretné megmutatni a helyi értekeket, bemutatni az innen származó híres embereket. Az előcsarnokba lépve szép üvegfal fogad minket a város büszkeségeivel. Nagyon kellemes 2 éjjelt töltöttem itt, a személyzet aranyos, segítőkész. A város talán legjobb szállója, a saját kategóriájában kiválló.

Ott-tartózkodás: 2016. november, utazás jellege: üzleti
Köszönet neki: turpycur
Értékelés időpontja: 2016. október 27. mobiltelefonon

Ideális hely volt egy esküvő lebonyolításàra, a lagzi helyszìnétől 200 méterre volt a szoba, ami kényelmes és tiszta volt. A folyosót is sikerült úgy kialakítani, hogy ne lehessen hallani semmit a rendezvényből.

Ott-tartózkodás: 2016. október, utazás jellege: baráti
Köszönet neki: verone90
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 28. mobiltelefonon

Kifejezetten tiszta, tágas szobák.
A reggeli bőséges, finom.
A személyzet figyelmes.
A hotel nem zsúfolt, ugyanakkor s város központjában van.
Rugalmasak a szoba elhagyása szempontjából.
Csak ajánlani tudom.
Ár értek arány rendben.