“Vacsora”
Kispiac Étterem értékelése

Kispiac Étterem
Értékelés időpontja: 2018. február 28. mobiltelefonon

Magyar vidéki éttermek között a csúcsra helyezném. Nemrég változott az étlap és ismét jobb lett mint volt! Kedves és hozzáértő felszolgálók, mennyei ízharmónia és frissesség! Gratulálok!

1  Köszönet neki: badenszkilaszlo

Értékelés időpontja: 2018. január 28.

Több alkalommal jártunk az étteremben korábban, mindig rendben volt minden, kifejezetten szerettük. Az utolsó alkalommal is úgy, ahogy szoktuk, 12 órára foglaltunk asztalt 4 főre, köztünk egy 3 éves kisfiúval. Az étteremben rajtunk kívül még 2 asztalnál ültek csak.Megérkezésünkkor gyorsan leadtuk a rendelést, az előételre kb 45 percet vártunk. Sem ekkor, sem később nem jelezték, hogy sokat kell várni majd az ételekre. Az előétel elfogyasztását követően újabb hosszas várakozás következett, kb 40perc múlva fogyott el a türelmem, amikor rákérdeztem, hogy vajon mennyit kell még várni. Ekkor azt a választ kaptam, hogy mindjárt kész. Természtesen nem így lett sajnos, újabb 10perc várakozást követően (ekkor már majdnem 14 óra volt, étlen, 4éves gyerekkel) kértem a számlát. Meg is kaptam, felszámolva az egész rendelést, főételestől... jeleztem, hogy nem vagyok hajlandó kifizetni , csak a tényleges fogyasztásunkat, ekkor a pincér elénk dobott egy névjegykártyát, hogy ha akarom , hívjam fel a főnökét.. ami meg is történt. Felháborító volt az egész személyzet hozzáállása, a tájékoztatàs teljes hiánya, a problémakezelés, még a pincér volt megsértődve az egész helyzeten. Külön kiemelném, hogy vègig kifejezetten megértően, kulturált hangnemben próbáltunk kommunikálni. Az üzletvezető végül megértőbb volt, csak az elfogyasztott ételek árát fizettük ki végül, elnézést kért és a munkaerőhiányra hivatkozott.
Nagyon sajnálom az egészet, nagyon szerettük az éttermet, de soha többé nem megyünk oda.

4  Köszönet neki: ZitaD62
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 29.

Az ételek finomak. Ami miatt nem ötös, az az, hogy 40 percet vártunk a vacsorára, valamint volt olyan étel, amivel kapcsolatban a felszolgáló elmondta, hogy azért nincs, mert tegnap fogyott el az alapanyag hozzá....Kár hogy nem szerezték be egy nap alatt..

2  Köszönet neki: doraodrovits
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 16. mobiltelefonon

Remek volt a kiszolgálás, az ételválaszték, az alapanyagok minõsége és az îzvilág. Szeretettel ajánlom mindenkinek!

Köszönet neki: CsabaZsoltG1
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 3.

Hadd kezdjem három évvel korábbról.Szemközt szálltunk meg és a portás (ma már recepciós) egyik ajánlata volt mint környékbeli vacsorázási lehetőség. Szép szombat este volt, át is sétáltunk. No, az ajtóban ránk tört az elbizonytalanodás.
Szinte kongott az ürességtől, egy asztalnál üldögéltek vendégek, s mindössze egy tőlem sokkal barnább fiatalember álldogált a konyha mellett mint csálinger . Az éhség nagyúr, mi bajunk lehet gondoltuk, beóvatoskodtunk.
Kérem szépen, a handicap-pel induló srác egy lendülettel belediktált két coctail-t alkoholt különben nem ivó barátnőmbe. Ilyen aranyosan profi felszolgálóval még nem találkoztunk. Barátságos, nem tolakodóan nyomuló, segítőkész pali volt, azt ettük amit ajánlott. Ha egyszer sok Michelin csillagos éttermem lesz, ott lesz a helye.
Amit ettünk, isteni volt.
Nem a szomszédban élünk, szívesen megyünk Szegedre, jobb mint otthon.
Minap is lent (fent) voltunk. Valami dzsembori volt a városban mert este sehol nem kaptunk helyet. A hatodik fejrázás után összenéztünk, nyeltünk kettőt és egyre gondoltunk. Telefon és indultunk.
Nem volt teltház, a srácot sem találtuk de a konyha maradt.
Olyan finomat ettünk mint pár éve. Szimpatikus árak, lényegesen szolidabbak mint a hasonló kinézetű pestiekben és olyan konyha ami miatt majd újra elnézünk.
Nem az idióta kereskedelmi rádió szólt hanem remek, nyugodt zenék mentek. A korosztályomnak mondanám, olyan Temptations. Nem hangos, nem zavaró, igazán kellemes, még ha a hangfal alá is ültünk.
Nyugodt, szimpatikus felszolgálónk volt és ha nem is hagyott olyan nyomott mint elődje, semmi kifogásolható nem volt benne.
Vegyestálat kértünk aminél finomabbat még nem ettünk. (illetve hasonlóhoz jutottam egyszer Prágában, de ott négyen százezer felett fizettünk)
A marhanyak olyan omlós volt, a bbq hozzá ízletes, a sült császár...... erre nincs kifejezés. A borjúmáj java megmaradt de ezt könnyeink öntözték úgy sajnáltuk. A hal talán nem illett hozzájuk igazán de nagyon finom volt. Remek krumplipüré, salátával, barátom, fenséget ettünk. Akinek fontos a mennyiség ... elégedett lesz.
Az édesség mesés volt, nem is fért már belénk.
Rendszeres étterem látogatók vagyunk. Minden sértő gondolat nélkül mondom, megszoktuk, hogy vidéken jobbat és olcsóbban eszünk mint Pesten. De ennyire finomat még sehol.
Barátságos környezet, nekünk szimpatikus vendégek, szerény árak és jó pincérek mellett osztályon felüli konyha.
Egy gondolattal nem bírok. . Ha ennyire jól megy a gazdaság, ilyen jól élnek a népek, akkor hogy a szösszenetben lehet, hogy nem állnak sorban a lépcsőnél a bejutásban reménykedők egy olyan étteremnél aminél jobbat keveset ismerek.

3  Köszönet neki: kolomparwinetou

A következőt megtekintő utazók: Kispiac Étterem ugyancsak megtekintették

Hódmezővásárhely, Csongrád megye

Járt már itt: Kispiac Étterem? Ossza meg benyomásait!