“Hódmezővásárhely”
Kökénydombi Csárda értékelése

Kökénydombi Csárda
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Gyönyörű belülről, olcsó kiadós adagokat adnak. A kiszolgálás kifogástalan. Kicsit lehetne jobb az elhelyezkedése de megéri ellátogatni mert nagyon finomak az ételek.

1  Köszönet neki: imre27

Értékelés időpontja: 2018. január 7. mobiltelefonon

A fogadtatás nagyon kedves! Külön köszönet a fiatal felszolgáló fiúnak!, aranyos, figyelmes ,profi. De mindenki nagyon kedves volt.
Mi mustáros szűzérem csíkokat és perzekút steaket kértünk ,mindenkettő isteni volt. Rég ettem ilyen tökèletesen elkészített steaket.
Ár-érték arany teljesen ott van, sőt...
Nagy adag,jó ízek.
Tehát mi visszatérünk.
Köszönjük!!!

1  Köszönet neki: MathM7
Értékelés időpontja: 2017. november 6. mobiltelefonon

Házias ízek, retro edényekben. Hétvégéken mindig telt ház van. Érdemes inkább előre helyet foglalni. Az ételek finomak voltak.

1  Köszönet neki: KissJ25
Értékelés időpontja: 2017. október 28. mobiltelefonon

Változatos, mindenki megtalálja a saját ízlésének való ételt. Eddig bármit ettünk itt , minden nagyon finom volt.
Többször visszatértünk már és biztos jövünk is még !

Köszönet neki: AttilaA101
Értékelés időpontja: 2017. május 25.

Feleségemmel egy vacsorára tértünk be az étterembe.Akkor még nem sejtettem ,hogy ilyen különleges ételt fogunk enni!Ez a leves ahogy itt készítik fenomenális, a tálalása egyedi.Egy nagy piros lábasba kihozták a levest és egy nagy adag főtt marhát mellé zöldséget! 2 adaggal teleettük magunkat"pukkadásig"!Biztos a többi étel is ilyen finom de azt máskor fogjuk kipróbálni!Mindenkinek ajánlom!

A látogatás dátuma: 2016. október
Köszönet neki: kizo3kizo

A következőt megtekintő utazók: Kökénydombi Csárda ugyancsak megtekintették

Hódmezővásárhely, Csongrád megye

Járt már itt: Kökénydombi Csárda? Ossza meg benyomásait!