Értékelés időpontja: 2018. január 10. mobiltelefonon

Családdal voltunk egy éjszakát. A szobák pazarul néznek ki. Az ételek fenségesek voltak. A pincérek kedvesek voltak. Minden fantasztikus volt. A wellnesst sajnos nem tudtuk kipróbálni mert este értünk oda, de megnéztük és nagyon hangulatosan van megcsinálva. Csak ajánlani tudom!! 10/10

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. október
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: Lilla M
Értékelés időpontja: 2018. január 8.

Most voltunk először, de biztos, hogy visszatértünk. Aki igazi pihenésre és ellazulásra vágyik annak kiváló hely, jó borokkal és finom ételekkel. A wellness részleg is igazi feltöltődést kínál. Ár-érték arányban kiváló.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Curiosity657605
Értékelés időpontja: 2017. december 22. mobiltelefonon

Pazar látvány,nyugalom,imádjuk! Amikor csak tehetjük és nyugira vágyunk,ide jövünk feltöltődni. A személyzet extra kedves,az ételek finomak,a szobák tiszták,a szaunaházat imádjuk és a kert is meseszép!! Első osztályú!!! ❤️

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. december
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: dorcsigo
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 2.

Az ételek fantasztikusak, és a golf- minőségű gyepen rozézni...
Minden szoba más hangulatú, ezért érdemes megkérdezni a személyzet, vagy a házigazdát, hogy éppen melyiket ajánlja számunkra. A wellness részleg nem "óriási", de annál exkluzívabb. Például én pont azt értékelem benne, hogy olyan családias méretű, és nincsenek benne több tízen!
Ja, és naggyon finom a házigazda rozéja! Azt ne hagyjátok ki! :-)

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. február
1  Köszönet neki: Happiness667604
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 28. mobiltelefonon

Most voltunk először, de biztos vagyok benne, hogy visszatérő vendégek leszünk, ha tehetjük akár évente többször. Ahogy megérkeztünk magával ragadott minket a hely, mikor még nem is láttuk a szobánkat. Fantasztikus a környezet, az elrendezés, a növények, a csend és persze a FŰ. (legszívesebben végig csak mezítláb mászkáltunk volna benne ☺️) a szoba teljesen egyszerű volt, mégis tökéletes, nem is hiányzott belőle semmi. A reggeli és a vacsora isteni finom, próbáltunk mindent végig kóstolni a 3 nap alatt. A személyzet kiemelkedően kedves es közvetlen volt, próbáltak mindenki kedvében járni! Szuper emlékekkel gondolunk vissza, sikerült teljesen kikapcsolnunk a belvárosi nyüzsgésből! Köszönjük az élményt!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. augusztus
Utazás típusa: Partnerével utazott