Értékelés időpontja: 2017. július 16.

Du 4 körül érkeztünk az étterembe. Egy netes úti leírásnál találtuk, ha erre járunk, mindenképp nézzünk be. Kb 85 %-on volt a hely, majdnem tele. Egy "kis dunai haltálat" néztünk ki magunknak. Rögtön meg is rendeltünk ahogy leültünk. Utána kicsit sokat kellett várnunk mire valaki visszajött és megkérdezte, hogy mit szeretnénk inni. Pár tanuló kinézetű lány volt és egy idősebb pincér. A kiszolgálás kedves volt minden részről. Szinte egyszerre hozták ki az üdítőt és a haltálat(kb 15 perccel azután, ahogy leültünk, tehát gyorsan) A tálon 4 féle hal volt x2 (2személyes tál) és sültkrumpli, rizs és egy kicsi tartár jellegű mártás. Mi kértünk még egy fajta salátát de azt gyengén adták elő. A halak jóízek voltak de egy kicsit kicsik, a köret bőséges volt. Mindennel együtt egy erős közepesre értékelném, semmi kiugró élmény, ráadásul utána párórával elég sokat ittunk is rá... szóval a 4 pontot csak azért adtam mert gyors és kedves volt a kiszolgálás annak ellenére, hogy pörgött a konyha rendesen.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: Babce
Értékelés időpontja: 2017. április 9.

Erre jártunk és az étterem előtti táblán megláttam a mai ajánlatok között a vargabélest vaníliaöntettel. Nem tudtam ellenálláni és bementünk. Nem bántuk meg. A személyzet nagyon figyelmes volt. Kipróbáltuk a harcsa halászlét is, ami szintén nagyon finom volt.Az étlap nem túl nagy de a napi ajánlatok is izgalmasak.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. április
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: Éva M
Értékelés időpontja: 2016. július 2. mobiltelefonon

Eloszor is a halaszlevet kell dicserjem, olyan finom volt, hogy mar csak ezert vissza kell terjek ide. Harcsas valtozatat kostoltam es fantasztikusan izletes volt. A főételek sem okoztak csalodast. Az adagok hatalmasak. A felszolgalas kedves es figyelmes.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. július
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Pannam007
Értékelés időpontja: 2016. március 17. mobiltelefonon

Barátainkkal reggelizni tértünk ide be és egyáltalán nem csalódtunk! Kedves volt a személyzet, finomak voltak az ételek és az árakkal sem voltak elszállva.
Eredeti angol teát szolgálnak fel és a rántottájukat csak a mama tudja überelni :)

Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. március
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: DoubleDaBee
Értékelés időpontja: 2016. március 13. mobiltelefonon

Egyik kedvenc hétvégi hely !
Érdemes asztalt foglalni!
Nagy adagok , szimpatikus a kiszolgálás
Idősebb felszolgáló úr mindig megismer
minket
Kedves a felszolgáló hölgy , a tulajdonos gondosan figyel mindenre
Nyáron menü is van hétköznap

Szeretek ide járni!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. március