“Szentendre”
Víg Molnár Csárda értékelése

Víg Molnár Csárda
2. helyezett 17 Éttermek közül Csopakon
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Két kisgyermekkel, egy családi kirándulás alkalmával tértünk be ebédelni. A felszolgálás és az ételek rendben voltak, tökéletes ebéd volt.

Köszönet neki: Roving758799

Értékelés időpontja: 2018. január 28. mobiltelefonon

Kíváló étterem! Hangulatos kellemes hely a kiszolgálás nagyon jo a pincérek kedvessek segítőkészek! Az ételek egytől egyig kiválóak finomak voltak mindenkinek csak ajánlani tudom! Árban sajnos egy kicsit magas de a színvonal kárpótól mindenért!

Köszönet neki: 999zolib
Értékelés időpontja: 2018. január 14. mobiltelefonon

Az egyik legjobb étterem a környéken
László és csapata kiváló munkát végeznek mindenre nagyon odafigyelnek.

Köszönet neki: ZoliN11
Értékelés időpontja: 2017. október 30. mobiltelefonon

Családi ebédre tértünk be. Számomra már az étlap is mennyei volt, nagyon kreatívan és tehetségesen párosítják az alapanyagokat. A rendelést felvevő pincér, mint a fehér holló, mind hozzáállásban, mint tudásban hihetetlenül profi, a rendelt étel bizonyos emberek számára kellemetlenséget okozó tulajdonságait is rögtön kiemelte.

Ételallergiásként az étlapon való jelőlést is nagyon értékeltem, illetve nagyon segítőkész volt az esetleges változatokban a fent említett úriemer.

Az ételek pillanatok alatt elkészültek. Nagyon tehetséges a séf, ízre is álom volt az egész, de technikailag is lenyűgözött. Nem gondoltam volna, hogy lehet ennyire profin húst sütni. Hihetetlen. Minden elismerésem az övé. A tálalás is gyönyörű és étvágygerjesztő volt.

Szerintem kihagyhatatlan élmény, messze lakom, de mindenféleképpen visszatérek! Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2  Köszönet neki: kockasfulu
Értékelés időpontja: 2017. október 28.

2 levest ettünk, gulyás- és halászlevet, mindkettő ízletes volt, igényesen tálalva. A kiszolgálás figyelmes.

Köszönet neki: zertuk

A következőt megtekintő utazók: Víg Molnár Csárda ugyancsak megtekintették

Balatonfüred, Veszprém megye

Járt már itt: Víg Molnár Csárda? Ossza meg benyomásait!