“szép és finom”
Víg Molnár Csárda értékelése

Víg Molnár Csárda
2. helyezett 17 Éttermek közül Csopakon
Értékelés időpontja: 2018. március 17.

Eddig kétszer ebédeltünk itt, és mindkétszer elégedetten távoztunk. Az étterem belső kialakítása nagyon igényes. Tökéletes az összhang a bútorok, a dekoráció és az étkészlet között.
A kiszolgálás udvarias, bár nekem kicsit sürgető. Én szeretek kicsit üldögélni a fogások között és a kávé előtt. Pozitív ha a pincér figyel a vendégekre, de ha türelmét kérem, mert még nem választottam desszertet, akkor én azt szeretem ha eztán megvárják amíg szólok. Sürgetésnek érzem ha újra odajönnek, hogy sikerült-e már választani.
Az étlap jó, az újragondolt hagyományos ételekkel számomra izgalmas.
Halászlé kifogástalan volt, bakonyi őzragu úgyszintén. Túrógombóc nagyon finom, epres sajttorta jó, csak a díszítésként használt csokoládé lapocska volt csalódás.
Teát, limonádét ittunk, mindkettő megfelelő volt.

Köszönet neki: ms_duchemin

Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Ahhoz képest hogy csárda abszolút nincsenek magyaros ételek. A hely kicsi. A leves amit ettünk inkább volt “fancy” mint házias.

Köszönet neki: AttilaG232
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Két kisgyermekkel, egy családi kirándulás alkalmával tértünk be ebédelni. A felszolgálás és az ételek rendben voltak, tökéletes ebéd volt.

Köszönet neki: Roving758799
Értékelés időpontja: 2018. január 28. mobiltelefonon

Kíváló étterem! Hangulatos kellemes hely a kiszolgálás nagyon jo a pincérek kedvessek segítőkészek! Az ételek egytől egyig kiválóak finomak voltak mindenkinek csak ajánlani tudom! Árban sajnos egy kicsit magas de a színvonal kárpótól mindenért!

Köszönet neki: 999zolib
Értékelés időpontja: 2018. január 14. mobiltelefonon

Az egyik legjobb étterem a környéken
László és csapata kiváló munkát végeznek mindenre nagyon odafigyelnek.

Köszönet neki: ZoliN11

A következőt megtekintő utazók: Víg Molnár Csárda ugyancsak megtekintették

Balatonfüred, Veszprém megye

Járt már itt: Víg Molnár Csárda? Ossza meg benyomásait!